7 grzechów głównych polskich kierowców. Zobacz nasz subiektywny RANKING przewinień

Polscy kierowcy jednak nie należą do tych, którzy zawsze jeżdżą zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Jakie najczęściej popełniają przewinienia? Zobaczcie nasz subiektywny ranking! Czekamy także na wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod galerią!

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.04.2014, 07:19

racja

14.04.2014, 17:03

Wiecie co jezdze rowerem i bede jezdzila i przez chyba 11 lat oczywiscie w lecie widzilam z 6 razy policyjny radiowoz na autostradzie a stajacych policjantow nie ma mowy a wystarczy aby staneli na drodze od zakonczenia cmentarza do Gosciszewa , ale by Panowie kierowcy po d ---dostali tam sie lamie przepisy , a co do Tirow uspokojone sa ladnie mijaja ostatnio dla nich brawa --a w strone tragamina tam by sie przydala policja tam kierowcy maja w d--- rowerzystow poprostu czyzby malo bylo policji bo nie sadze , ale powiem szczerze , ze bus LATOCHA na tych trzeba uwazac jezdze rowerem nawet nie omijaja tylko jada jakby mieli rowerzystow gdzies aj moglabym godzine opisywac

31.03.2014, 17:08

ale nagrorsze że jest coraz więcej takich osób

31.03.2014, 02:08

NIE MA NAJMNIEJSZEGO POWODU ZAMAZYWANIA NUMERÓW. JEST NAWET WSKAZANE TAKICH DEBILI PIĘTNOWAĆ

29.03.2014, 20:06

Mnie najbardziej denerwują durnie stojący przed skrzyżowaniem na lewym pasie i w momencie ruszania dopiero włącza kierunkowskaz w lewo. Oszczędza na żarówce? Gdyby sygnalizował wcześniej, ustawię się na pasie sąsiednim.

21.03.2014, 06:24

Jezdze czesto rowerem po drogach a chamstwo niektorych kierowcow nie zna granic a jezdze rowerem , swiatla mijania nigdy u zadnego kierowcy nie widzialam , na trzeciego mijaja maja GDZIES rowerzystke ,I CO PANIE MADRALO KIEROWCO , TERAZ SIE TU WYPOWIEDZ

18.03.2014, 12:12

Dostałem od straży gminnej w Człuchowie 3 zdjęcia z fotoradarów na których nie jestem ani ja ani moje auto, niestety w władze gminy Człuchów nie są w stanie odebrać telefonu od 4 dni (pewnie mają dużo pracy:)) czy jest jakikolwiek numer tel. na ktory mogę dodzwonić się owocnie w tej sprawie?

14.03.2014, 07:45

jeżeli komuś dodeks drogowy kształtuje sumienie to gdyby przepisy nie istniały nie było by mowy o grzechu

07.12.2013, 14:50

Człuchów: 26 zarzutów za wykroczenia dla komendanta straży gminnej

I co mu zrobią?

26.11.2013, 17:34

Czytajac Komentarze, dostrzegam w nich niedosyt kultury niektorych kommentatorow.
Wyrazanie sie w sposob obrzydliwy niektorych kommentatorow swiadczy jaki niski poziom reprezentuja na BLOGU.
Uwazam ze rowniez w sposob kulturalny mozna swe spostrzezenie co do niewlasciwego zachowania sie na drogach kierowcow jak rowniez pieszych wyrazac w swych komentarzach.
Jesli jest to mozliwe to prosze wszystkich Interneutow do kultury i inteligentnego sformulowania spostrzezen co do Tematu ktory poruszony zostal powyzej tz." 7- grzechow glownych polskich kierowcow "
Pozdrawiam

12.11.2013, 19:53

napierdalać granatami na skurwieki

04.11.2013, 10:03

Na parkingu dla inwalidów zrobiłem tak....zablokowałem samochód tak aby nie mógł ruszyć zadzwoniłem po odpowiednie służby i za te parkowanie dostał tyle ile się należy 500 złotych i pięć punktów karnych, tak właśnie bydło trzeba tępić.Polecam.

02.11.2013, 19:03

"7 grzechów głównych polskich kierowców." to w Polsce jeździmy lewą stroną? Nawet zdjęcia nie potraficie dodać

02.11.2013, 17:32

Gdańsk jest miastem trębaczy.

02.11.2013, 17:30

DLACZEGO NIKT NIE NAPISZE O NAGMINNYM WJEŻDŻANIU NA SKRZYŻOWANIE BEZ MOŻLIWOŚCI Z NIEGO ZJAZDU? Dzięki temu, że łosie łamią tę zasadę mamy więcej korków. Myślcie a jak nie to róbcie co wam kodeks każe..

02.11.2013, 11:26

Brawo dla Schetyny -oby jak najszybciej zrobił rozłam i przyczynił się do przed terminowych wyborów bo czas na Kaczyńskiego i PIS -Tusk już nie skrzeczy dziś jak półtora roku temu że nie ma z kim przegrać -można powiedzieć że Tusk sam wykończa skutecznie PO każdego grillując po kolei ale to dobrze bo czas na zmiany.Dziś jedynie tych POwskich złodziei skutecznie może rozliczyć Kaczyński i powsadzać do pierdla na długie lata.

02.11.2013, 09:16

Brak egzekwowania przestrzegania przepisów to standard w naszym kraju. Pieszy przebiega na czerwonym świetle przed radiowozem a policjanci zero reakcji. Notoryczne przejazdy samochodów na czerwonym świetle. Blokowanie tramwaju (zatrzymywanie się na torowisku) ja nie mogę jechać to 200 osób w tramwaju też będzie stało, dlaczego maja mieć lepiej. A w kodeksie wyraźnie jest napisane, ZAKAZ ZATRZYMYWANIA SIĘ NA TOROWISKU!

01.11.2013, 17:48

wy tu chrzanicie i pieprzycie a prawda jest taka że każdy kierowca ma swoje "za uszami" i każdy wie swoje.
Ręka do góry kto jeździ idealnie - może koziołek matołek z Pacanowa.

15.09.2013, 20:28

widocznie się po....bo też jeżdze na tempomacie ale na 58 - 59

03.09.2013, 01:46

To w tym Kraju istnieje coś takiego jak prawo ?

08.08.2013, 12:46

trzeba być śmieciem żeby stawać na parkingu dla inwalidów nie mając do tego żadnych podstaw

06.08.2013, 14:21

Ad. fotoradary w Waszym regionie...
Chory kraj, region, a jeszcze bardziej chorzy mundurowi pajace, urągający dobremu imieniu funkcjonariusza publicznego... Przykład: na odcinku DK22 koło Uniechowa w ciągu 3 min. zrobiono mi dwa zdjęcia z dokładnie tym samym przekroczeniem o 11 km/h ponad dozwolone 50 km/h, potwierdza to że jechałem na tempomacie z ustawioną prędkością jazdy 50 km/h!!! Bo tak jeżdżę w terenie zabudowanym gdzie nie ma dużego ruchu. Jak mogę udowodnić swoją niewinność? Przecież fotoradary są legalizowane... oczywiście pod potrzeby lokalnych poborców dodatkowego podatku drogowego! Tylko tak mogę to zrozumieć! Chamstwo, a nie dbałość i troska o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W d... mam tą gminę i będę do końca życia przestrzegał przed tym regionem, myślę że nie tylko ja...! Zamiast czychać po krzakach i podrasowywać radary spróbowalibyście wykorzystać turystyczne walory waszego regionu krótkowzroczne marionetki systemu...

10.07.2013, 17:27

Ja też mam taką kartę i też wychodzę o własnych siłach, ALE........jestem wstanie przejść do ok 200 metrów i co dlatego że J E S Z C Z E ..........k u ś t y k a m , a nie jeżdżę na wózku to wg. niektórych nie powinnam korzystać z takiego miejsca? W przypadku mojej choroby to za jakiś czas nawet z wózka nie będę korzystała !!!!!

02.07.2013, 12:45

łłłłłłłłłłłiiiiiiiiiiięęęęęęęęśśśśśśśśśśąąąąąą