Dodatkowe krzesełka na nowy stadion trafiły do Gdynia - 21 stycznia 2010 r.

Do Gdyni na Olimpijską trafiła pierwsza partia krzesełek z dodatkowych trybun, które przez najbliższe miesiące będą służyć gdyńskim kibicom. W czwartek rozpoczął się ich montaż, co podpatrywał Wojtek Szymański.

Wojtek Szymański

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.04.2010, 19:18

czesc jestem kur.ą z arki. mam pytanie czy stadion bedzie bialo niebieski czy moczo niebieski,tak jak barwy naszego klubu co powstal w latach 50-tych i mial barwy bialo-niebieskie!

01.02.2010, 19:51

Widze ze w Gdyni bedzie szpan ;] nowa hala , nowy stadon , i nowy rugby ;) super super ! az sie chwali . TAG!

29.01.2010, 12:26

jestem kibicem ARKI,ale nie rozumie waszych durnych postow...Szczegolnie tych ktore pisza kibice baltyku. Chlopaki zrozumcie wreszcie ,ze w Gdyni ani MY-ARKA -ani Wy Baltyk nie macie juz stadionu. I to od wielu lat.....taka jest prawda. Nowy stadion bedzie stadionem miejskim.Ale faktem jest ,ze ten nowy stadion powstanie tylko dzieki nam,bo z calym szacunkiem ale dla Was wystarczylby stadion Floty,gdyz tego naszego Rugby-nie jestescie w stanie zapelnic.............I dziwie sie ludzia z UMG ze starych krzeselek ktore byly na Olimpijskiej nie zamontowano na stadionie Floty. To odciazyloby nowy stadion w Redlowie. My gralibysmy na nowym,Rugbisci na narodowym Rugby,a Baltyk moglby rozgrywac swe mecze na Oksywiu.....i kazdy bylby zadowolony

24.01.2010, 13:27

Cisną się kadłuby ostro widze. W 1993 roku zrezygnowali z dzierżawy stadionu przy olimpijskiej,ale dalej twierdzą,że to ich miejsce. Na chwile obecną ARKA jest głównym najemcą .Ale największą beke mam jak słysze że stadion rugby też jest ich!!! Bałtyk!!! Ale macie kompleksy!!!!! Jesteście TYLKO na necie,na własne mecze kanałami chodzicie,smutne ale prawdziwe.

23.01.2010, 16:42

a co to kałtyk?

22.01.2010, 22:18

Śmiecie z Arki na Ejsmonda... Na zawsze Bałtyk Gdynia !

22.01.2010, 22:02

Komentarz tego debila mówi sam za siebie.

22.01.2010, 15:15

baltyk redlowo-brak kibicow-BRAK STADIONU!!!!!!!!!!!!!!!!!hehehee

22.01.2010, 13:51

Debile z przekupArki nie muszą się podpisywać,ich komentarze są najlepszym podpisem.

22.01.2010, 11:26

Na pewno się doczekasz kretyński kadłubie