Dwa złote medale w Mistrzostwach Polski w Kick-boxingu dla Rebelii - FOTO, WIDEO

Arkadiusz Krauze
Zakończyły się Mistrzostwa Polski w Kick-boxingu Juniorów i Seniorów w kategorii light - kick. Kartuzy zdobyły dwa złote medale.

Ponad 200 zawodników wzięło udział w kolejnych Mistrzostwach Polski w Kick-boxingu organizowanych w Kartuzach. Dobra wiadomość dla kibiców Kartuskiego Klubu Kickboxingu Rebelia. Mikołaj Krause w kategorii senior 89 kg zdobył złoty medal. Jego śladami podążył Rafał Jaszczuk, który po emocjonującej walce zwyciężył z Marcinem Bodnarem z Zielonej Góry w najcięższej kategorii tego turnieju - 94 kg.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani