Dzisiaj uczniowie piszą egzamin gimnazjalny 2017 z języka angielskiego. Zobaczcie odpowiedzi!

Na poziomie podstawowym egzamin gimnazjalny 2017 pisze 19 882 gimnazjalistów, a na poziomie rozszerzonym – 18 944. W piątek mierzą się z egzaminami gimnazjalnymi z języków obcych. Co pojawiło się na egzaminie z języka angielskiego na poziomie podstawowym? Sprawdźcie ARKUSZE i ODPOWIEDZI do tego testu.

- Tegoroczny test na poziomie podstawowym zbliżony był poziomem do ubiegłorocznych, nie znalazły się w nim zadania wyjątkowo trudne, chociaż tradycyjnie, niektórzy zdający mogli mieć trudności z wyborem właściwej odpowiedzi np. w pierwszym zadaniu rozumienia ze słuchu, gdzie należało zestawić obrazki ze słowami je opisującymi usłyszanymi w transkrypcji, również w zadaniu 7 i 8 opisy skonstruowano tak, że właściwą odpowiedź mogły wybrać osoby dokładnie czytające dany tekst i nie dające się zmylić pozornymi podobieństwami słów w sugerowanych odpowiedziach - Katarzyna Szruba, lektorka z firmy ENGART oferującej kursy i szkolenia z języka angielskiego ( prywatnie mama gimnazjalnego trzecioklasisty.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017 - ODPOWIEDZI:


Egzamin gimnazjalny 2017. JĘZYK POLSKI [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Egzamin gimnazjalny 2017. HISTORIA i WOS [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Egzamin gimnazjalny 2017. ODPOWIEDZI Matematyka
Egzamin gimnazjalny 2017. Geografia,biologia,chemia,fizyka [ARKUSZE,ODPOWIEDZI]

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!