Ewa Kopacz latała do córki na koszt podatników?

Przybiera na sile walka polityczna w kraju. Tym razem - Prokuratura Okręgowa w Warszawie zbada, czy premier Ewa Kopacz latała do córki mieszkającej w Gdańsku na koszt podatników. O sprawie poinformowała "Gazeta Polska Codziennie".

Śledztwo Prokuratury Okręgowej w Gdańsku dotyczy kampanii z 2005 roku, gdy Ewa Kopacz przyznała, że lata samolotem do córki, która mieszka w Gdańsku. Katarzyna Kopacz wówczas studiowała na Wybrzeżu, a obecnie pracuje w jednym z gdańskich szpitali.

Zdaniem dziennikarzy "GPC" Ewa Kopacz, która wówczas była posłem latała do Gdańska za pieniądze podatników. Ewa Kopacz startowała z list PO w Radomiu, więc zdaniem "GPC" jej wizyty w Gdańsku nie mogły mieć związku z wykonywaniem mandatu.

„Uprzejmie informuję, iż w dniu wczorajszym [tj. poniedziałek, 24 sierpnia 2015 r.] do Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęło pismo osoby fizycznej przesyłające kopię przedmiotowego artykułu z » Niezalezna.pl «zatytułowanego » Kopacz atakuje Dudę. Sama dotąd nie wytłumaczyła się z lotów na koszt podatnika do swojej córki «, z żądaniem wszczęcia w tym zakresie postępowania. Pismo to zostało potraktowane jako zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W zakresie wskazanym w ww. artykule jest prowadzone postępowanie sprawdzające” - informuje na stronie niezależna.pl prokurator Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

nie

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

31.08.2015, 09:21

3 Sieć 34 A Abc (sieć handlowa) Agata Meble Ahold Aldik Alma Market Avans B Big Star (przedsiębiorstwo) Bomi C CCC (przedsiębiorstwo) Cepelia (CPLiA) Coccodrillo Cropp Town D Deep (marka odzieżowa) Delikatesy Centrum Dino Domar E Eko Holding Eldom Empik Euro Sklep Eurocash Cash&Carry F Fotojoker Frac Freshmarket G Groszek (sieć sklepów) Grupa Handlo-Budowa H Handlowa Spółdzielnia "Jubilat" House (marka) I ISpot K KDWT Komandor (firma) Komfort S.A. Komputronik L Lewiatan (sieć handlowa) Lisa Ferrera LPP M Małpka Express MarcPol Matras Media Expert Mrówka (market) N Neonet NKD Nomi (sieć handlowa) P Partner (elektromarket) Pepco Pewex Piotr i Paweł Polomarket Polski Tytoń Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sanoku Powszechne Domy Towarowe Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Radomsku Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” PSS Zgoda R Reporter (firma) Reserved RTV Euro AGD S Sklepy Razem Smyk (sieć sklepów) Stokrotka (sieć handlowa) T Top Market Topaz (sieć handlowa) Troll (przedsiębiorstwo) V Va Bank Z Zatoka (przedsiębiorstwo) Ż Żabka (sieć sklepów) Wikip

29.08.2015, 21:08

Tak okupiona wiedza tętnice ma nam przecinać?

29.08.2015, 20:04

no tak, córka premiery rządu trzyma orła za nogi. ja też dziekuję...

29.08.2015, 19:50

z podobnym uśmieszkiem siostry pielęgniarki w Wiedniu obsługiwały.

29.08.2015, 19:37

Kukiz się nie popisał nazywając dziennikarkę PiS-owska k..... Mam nadzieję, że po tym odejdzie z polityki i wróci do swego alkoholu.

29.08.2015, 19:06

Nie chcę być upierdliwa i pełna wrmachtu, ale ostatni raz, naszego orzełka do góry nogami to naziści nam pokazywali.

29.08.2015, 18:54

evita-peron spal budkę, będzie się iskrzyło i od tego ciepła wody w Wiśle zabraknie dla bolszewickiego Bazyliszka z "zegarką",

29.08.2015, 11:47

"premierą" 40mln kraju wierutny klamczuch. tak bebe muminki. 1000-letnia tradycja do niczego was nie zobowiązuje, tylko do pieprzenia głupot na swój temat jacy to z was szmalcownicy? może przyszedł czas w pażdzierniku stanąć przed lustrem.

28.08.2015, 16:17

Poleciała ja bym z Donkiem do Brukseli, ale mi nie dali, miejsca przy kądzieli...

27.08.2015, 20:30

I co tam jeszcze tow. Lisenko ogłosił? Że ziemia jest płaska? Czy to ten sam towarzysz, który stworzył fikcyjny profil córki prez. Dudy na potrzeby swojej goebbelsowskiej propagandy oczerniania kontrkandydata Komoruskiego?

27.08.2015, 19:34

A za reżimu Tuska komisja specjalna ds pisowskich zbrodni pod przewodnictwem posła Czumy z jedynie słusznej partii 3,5 roku szukała haków na PiS i jakoś nic nie znalazła. Gdzie te zbrodnie, cenzura i reżim??? Cenzurę to masz teraz np. jak jedynie słuszne media przemilczały przesłuchanie Komoruskiego ws raportu z likwidacji WSI, z którego Komoruski chciał koniecznie wyczytać co tam o nim napisali. Wyłącz tvn, włącz myślenie.

27.08.2015, 19:26

Duda natomiast latał by zarabiać kasę na prywatnej uczelni.

27.08.2015, 18:11

odlatywało się też na czerwonym dywanie, po berlince. może już wystarczy tej szopki w "tym kraju". w biały dzień z ludzi jaja robić. damie nie przystoi.

27.08.2015, 17:35

Daj wygrać Pis a wtedy zobaczysz reżim i cenzure

27.08.2015, 16:47

A po co ten znak zapytania w tytule? Przecież Kłamacz sama przyznała, że latała do córki. Takie to rozgarnięte babsko.

27.08.2015, 14:25

Pamiętam panią Kopacz jako ministra zdrowia.... zresztą jednego z gorszych, jak to notorycznie okłamywała diabetyków na temat wprowadzenia refundacji nowej insuliny. Razem z pseudo-ekspertami z lewiatana na polecenie pewnej polskiej firmy farmaceutycznej skutecznie to blokowała.... nie zapomnimy!!!

27.08.2015, 14:06

Za miesiąc będzie wszystko! Druga Irlandia Zielona Wyspa! Na drogi będzie 1bilion zł! Platforma obieca wszystko wszystkim! Tylko kto dług narodowy spłaci! Te 3 biliony Tuskowa? Druga Grecja nas czeka! Polska w lombardzie stoi!

27.08.2015, 12:31

Ciekawe jest 100 mld na drogi a nie ma 1 mld na Kanał Mierzeja

27.08.2015, 11:27

Myślenie to trud? Widać to w twoim przypadku! Wyjedź do Rosji to ci mózg razem z doopą wyszorują że na czarne będziesz mówił białe! Tam nie trzeba wiz! Biorą wszystkich jak leci! Są gułagi i obozy pracy u Władimira!

27.08.2015, 10:53

Wyjedż do Stanów. Tam czekają na sojuszników. Tylko wiz nie dają. Wolą pchać na wojenki i uzależniać. Państwowa Pralnia Mózgów w twoim wypadku zdała egzamin. Wiesz co to jest PPM? To IPN.

27.08.2015, 10:12

Po stokroć wolę stany od kacapów.ruskie to paskudne typy tak jak i Ukraińcy, a historia jest wiecznie żywa

27.08.2015, 10:12

Były komentarze i nie ma komentarzy! Jak za komuny! Reżimowych dziennikarzy krew zalewa że każdy Platforme olewa!

27.08.2015, 10:04

Piłkarze Chojniczanki wygrali w Katowicach z Rozwojem 3:1 w meczu pierwszej ligi piłki nożnej. Z KATEGORII SPORT Jest życie poza Lechią Gdańsk. Odeszli, a dziś spoglądają na biało-zielonych z... góry tabeli MŚ 2015 w Pekinie: Ogromne problemy Piotra Małachowskiego z awansem do finału! Dla podopiecznych trenera Mariusza Pawlaka to drugie zwycięstwo z rzędu, bo wcześniej pokonali Olimpię Grudziądz. Jednak pierwsza połowa nie wskazywała na to, że gracze z Chojnic odniosą tak pewną wygraną w Katowicach. Gra była raczej wyrównana, a oba zespoły stworzyły sobie po jednej dobrej sytuacji bramkowej. Gole jednak nie padły. Więcej emocji na boisku było w drugiej połowie spotkania. reklama Głównie za sprawą Chojniczanki, która wreszcie pokazała, że przyjechała do Katowic z zamiarem zdobycia kompletu punktów. Wszystko zaczęło się od gola zdobytego przez Andrzeja Rybskiego już kilka minut po wznowieniu gry, po tym jak skiksował Maciej Rogalski. Od tego momentu kontry gości były coraz groźniejsze. Bardzo dobrą zmianę dał Łukasz Kosakiewicz, który najpierw strzelił gola, a później asystował przy trafieniu Tomasza Mikołajczaka. Piłkarzy Rozwoju stać było jedynie na honorowe trafienia autorstwa Patryka Kuna już w doliczonym czasie gry.

27.08.2015, 09:52

Wszyscy , rząd . posłowie i senatorowie to typowe pasożyty żyjące na cudzy koszt !!!

27.08.2015, 09:22