Ewa Kopacz na Pomorzu. Premier odwiedziła Sopot [ZDJĘCIA]

Premier Ewa Kopacz spotyka się dziś z mieszkańcami Sopotu. W wizycie towarzyszy jej m.in. nowy minister sportu Adam Korol.

Na Pomorze szefowa rządu przyjechała pociągiem - o 7.55 wsiadła do ekspresu "Jantar". Podczas briefingu z dziennikarzami, premier zapowiedziała, że chce konsultować swój program z Polakami.
- To świetny pomysł pani premier i rzeczywista realizacja zapowiedzi kontaktu i rozmów z Polakami - mówi Michał Owczarczak, wicewojewoda pomorski, członek pomorskich władz Platformy. - Nie chowamy się, zaczynamy ciężką pracę nad odzyskaniem zaufania wyborców. Do jesieni zostało trochę czasu, a my mamy w sobie bardzo dużo determinacji. No i cieszę się, że to Pomorze stało się dziś celem wizyty pani premier Kopacz.

Więcej na stronie Dziennika Bałtyckiego

Łukasz Kłos

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.07.2015, 07:19

Ewa kopacz w Sopocie a za nią pusty samolot rządowy który kosztuje podatnika 100 tys.PL

29.06.2015, 20:23

PO Bronku i Radku #Kolej na Ewę?

+18 / -1
Autor komentarza nie dodał zdjęcia



# Kolej Na Ewę#;-)
Tylko że w ostatnią POdróż Kopaczowa POjedzie chyba jesienią na ... taczkach?

29.06.2015, 16:08

Muzułmanie we Francji nie tracą ochoty na przejęcie opustoszałych kościołów katolickich. Za takim rozwiązaniem opowiadają się w zasadzie wszyscy wyznawcy islamu w tym kraju, nawet najbardziej umiarkowani

29.06.2015, 15:11

Masz racje tylko CBA za czasów Ziobry i Kamińskiego robiła dobrą robotę. wytrwali sporo szkodliwych chwastów. Ale nie spodobało to się mafii.

29.06.2015, 14:58

"Elbląg bez wyjścia na morze umiera. Tak jest z każdym miastem portowym. A elblag był od początku miastem portowym. Jedynie kanał przekop jest ratunkiem dla miasta i jego mieszkańców. "

29.06.2015, 14:56

Najpierw Papała, potem Lepper. Kto będzie następny? Stonoga? Nie.... już wam sie nie uda zatuszować tych machlojów. Odpowiecie przed Trybunałem Stanu a potem kula w łeb za zdradę Państwa.

29.06.2015, 12:59

Życzenie pobożne i zasadne, bo i ja często tam jeżdżę rowerem. Ale na takie "ułomy" jak Kłamczucha Smoleńska i jej mądra\li nie ma co liczyć. mamy nadzieje, że od jesieni coś może w Polsce zmienić się, ale na to potrzeba myślenia i działania Polaków, a nie chowania się za ekran telewizora i łykania propagandy lewackiej.

29.06.2015, 12:53

Na szczęście niemiecka policja już aresztowała osoby, które z niemieckiej strony wysyłały to paskudztwo. I chwała im za to,a policja w Polsce to po prostu pętaki, nie mówiąc już o "poważnych firmach" typu ABW, czy CBŚ.

29.06.2015, 12:48

Proponuję dodatkowo posłuchać TV Republika. To zupełnie inne media, aniżeli mętne koryto w rodzaju Polsatu, czy Tusk Vision Network.
Szczególnie podczas porannego przeglądu prasy reżimowej, redaktorzy maja niezła "polewkę" z bezradności intelektualnej grupy sprawującej władzę w Polsce. Teksty są bezcenne i na pewno poprawiają człowiekowi humor nawet w poniedziałkowy poranek.

29.06.2015, 11:32

Komentarze już pokasowane! Co za faszysta!

29.06.2015, 08:21

Pani Premier Ewa Kopacz jadąc do Sopotu pociągiem przejeżdżała przez nasz Malbork jesteśmy z tego powodu razem z moim mężem bardzo Dumni...

29.06.2015, 00:09

Pani Ewa Kopacz przyjechała do Biedronia lody mu kręcić

28.06.2015, 23:23

UE chce Polaków wytepic jak Hitler ale im się nie uda.

28.06.2015, 23:20

Feministki z holenderskiej organizacji Women on Waves za pomocą drona przemyciły do Polski tabletki wczesnoporonne. Przeciwko temu zaprotestowały organizacje pro-life.

Dron wyleciał do Polski z Frankfurtu nad Odrą i wylądował w Słubicach. Na miejscu czekali na niego działacze organizacji pro-life.

Mimo że dron miał ze sobą dwa opakowania tabletek wczesnoporonnych, zakazanych przez polskie prawo, policja obecna na miejscu nie reagowała na łamanie prawa. Także po wylądowaniu drona policja nie interweniowała, gdy jedna z feministek przejęła specyfik i na oczach zebranych osób zapowiedziała, że ona i jej koleżanka zażyją tabletki.

Interweniowały za to organizacje pro-life. Na miejscu byli m.in. przedstawiciele Bractwa Małych Stópek ze Szczecina, którzy osobom obserwującym ten „happening” rozdawali Jasie, czyli figurkę człowieka w dziesiątym tygodniu ciąży w naturalnych rozmiarach – dziecko ma już wtedy 5 cm.

28.06.2015, 23:17

Tak potrafi tylko ekipa Platformy i PSL-u
Zadziwiające informacje napłynęły w tych dniach z dorocznego Międzynarodowego Salonu Lotniczego z Paryża, podczas którego szefowie Airbus Helicpoters poinformowali, że przystępują do budowy nowego śmigłowca, który ma zastąpić caracale.

W Polsce natomiast po pozytywnym dla Francuzów rozstrzygnięciu przetargu na zakup 50 śmigłowców, MON wyraźnie przyśpiesza z finalizacją tej transakcji, natomiast zakłady w Świdniku i Mielcu, których oferty zostały odrzucone, coraz głośniej protestują.

28.06.2015, 22:10

ale parę baranów było obok czy to śniadanie zapłaciła ? czy tak jak jej koleżanka po fachu walcowa że nie zapłaciła za bilet do cyrku za 5-zł

28.06.2015, 20:46

NA GOOGLACH JEST ZDJĘCIE JAK EWA ZGUBIŁA SWOJE GACIE W SOPOCIE NA MOLU ALE CHYBA SIĘ NACHLAŁA U KARNOWSKIEGO ??

28.06.2015, 19:42

Znów promowanie liberałów przez media , my mamy dosyć PO-skiej Dyktatury !

28.06.2015, 19:42

Ostatni spróbowałem innych mediów niż rynsztokowe. Włączyłem sobie Nasz Dziennik i Trwam i wiecie co? Może to dziwne ale tam mówią zupełnie co innego. Wiec kto tu kłamie?

28.06.2015, 19:15

Jeszcze tylko 3 miesiące i będzie można bez obrzydzenia włączyć tv

28.06.2015, 19:09

Już lepsza Samoobrona niż POPSL. Na nich bym jeszcze zagłosował. Może śmierć Leppera nie pójdzie na darmo.

28.06.2015, 18:36

Ewa w Sopocie nie szukaj przygód tu nie rośnie szczaw czy mirabelki z tym Ty się musisz zwrócić do Stefana Niesiołowskiego ? dla czego Go Ewo ukryłaś w szafie pancernej czy nie wież że za znęcanie się nad zwierzyną grozi tobie wiezienie do 3-lat ?

28.06.2015, 18:08

W pijarze PO naprawdę jest coraz fajniej. Sami wykończyli żałosnego Bronka a teraz głoszą "kolej na Ewę". Jak tak chcą, a czemu nie ?

28.06.2015, 16:19

EWA pieprzy jak kto chce słuchać co sitwa przez 8-lat zrobiła dużo afer ? i teraz taki burmistrz z Helu i Beata Sawicka chcą odszkodowania ,Pytam się za co za to że kombinowali ale że się nie udało to teraz strasznie Sitwa z PO i PSL ??? ROZPACZA /////
DOŚĆ MAMY AFER ZA CZASÓW RUDEGO TUSKA ! WAŁĘSY ! KOMOROWSKIEGO ! WAM TRZEBA PRZYGOTOWAĆ UMOWY O PRACĘ ŚMIECIOWĄ ???

28.06.2015, 16:11

Na pewno by wygrała nasza panie burmistrz Elżbieta Rogala -Konczak ? taka Ewa to się może schować do Pani Elżbiety Rogali Kończak ,