(© Piotr Hukało)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gimnazjum nr 34 mieści się przy ulicy Na Zaspę 31A. Do szkoły uczęszcza aktualnie 260 uczniów, którzy uczą się w 4 klasach pierwszych, 3 - drugich i 4 - trzecich.

Czekamy na Wasze opinie o tym jak wspominacie czasy spędzone w tym gimnazjum lub jak teraz podoba się Wam tam nauka. Opiszcie atmosferę, wycieczki oraz perypetie związane ze szkołą.

Strona internetowa szkoły: Gimnazjum nr 34

Od nowego roku szkolnego utworzono klasę mundurową. Uczniowie od poniedziałku do czwartku przychodzą do szkoły w mundurach. Jedynym dniem kiedy mogą przyjść w dowolnym stroju jest tzw. "kolorowy piątek". Placówka oferuje zajęcia ze strzelectwa. W szkole odbywają się również zajęcia terytorialne - członkowie koła na zajęciach poza szkołą poznają historię różnych dzielnic Gdańska.

ZAGŁOSUJ NA TO GIMNAZJUM W NASZYM PLEBISCYCIE



Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkanka NP (gość)

Może i warto zagłosować na to gimnazjum, ale niestety to zdjęcienie pasuje do niczego. Czyj to pomysł, aby wstawić zdjęcie budynku "szkoły życia". Co prawda też znajduje się ona w Nowym Porcie, ale??? ..........