Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku ma nowego komendanta [ZDJĘCIA]

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku ma nowego komendanta. Został nim insp. Jarosław Rzymkowski, dotychczasowy I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Jarosław Rzymkowski w policji służy od 1990 roku.Był komendantem miejskim w Koninie, a wcześniej przez 5 lat – komendantem powiatowym policji w Kole. Za efekty pracy był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany.

W 2004 roku za nienaganną służbę został odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” a w 2005 roku – Brązowym Krzyżem Zasługi. W 2011 roku został powołany na stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego w Poznaniu.

Szymon Zięba

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.02.2016, 20:56

Oj były fajne czasy w ZOMO byliśmy Panami Świata Lolki czarne po 75 cm wszystkie laski w mieście nasze a teraz Dziewice...A dzisiaj na nędznej emeryturce 4500 zeta trzeba dorabiać cieciowaniem,,,,

30.01.2016, 11:42

Powinien wziąć się za WPA w Gdańsku i ukrócić ich naginanie oraz łamanie prawa i uznaniowość w podejmowaniu decyzji.

27.01.2016, 11:55

Tytuł: "Nagła zmiana w olsztyńskiej policji. Insp. Tomasz Klimek nowym komendantem wojewódzkim|

Tekst:"W środę (27.01) inspektor Tomasz Klimek, Komendant Powiatowy Policji w Mrągowie zostanie powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Nominacja ma nastąpić w południe.
Inspektor Klimek zastąpi na stanowisku inspektora Marka Walczaka, który kierował Komendą Wojewódzką w Olsztynie od 15 maja 2015 roku.

Przypomnijmy, że poprzednik inspektora Marka Walczaka, nadinsp. Józef Gdański zrezygnował ze stanowiska, gdy wyszła na jaw sprawa domniemanego przekroczenia uprawnień przez policjantów z Komendy Miejskiej w Olsztynie"

Kolejna zmiana na stanowisku komendanta wojewódzkiego jest dużym zaskoczeniem i może być powiązana ze zmianami kadrowymi w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.

Przeczytaj cały tekst: Nagła zmiana w olsztyńskiej policji. Insp. Tomasz Klimek nowym komendantem wojewódzkim - Olsztyn http://olsztyn.wm.pl/331237,Nagla-zmiana-w-olsztynskiej-policji-Insp-Tomasz-Klimek-nowym-komendantem-wojewodzkim.html#ixzz3yRP3Zw7

25.01.2016, 12:21

Ach te wielkie komedie wojewódzkie lub inne i stojący na ich czele ci wielcy komedianci........ A wszystko zbudowane na fundamencie syfu, dziadostwa i patologii o której gdyby się dowiedział przeciętny Kowalski to rozdziawił by usta do szeroka i zaniemówił. P.S. ja też myślałem o napisaniu książki gdy już będę na emeryturze. Obawiam się jednak, ze gdybym opisał w nie niej prozę służby w bolszewicki zwanej policją to albo spotkał bym na swojej drodze "ciężarówkę ze żwirem" albo z powodu kłopptów rodzinnych miałbym wypadek przy czyszczeniu broni.

23.01.2016, 22:15

Tylko żadnych podwyżek dodatków przed emeryturą!!!!

23.01.2016, 22:10

A kiedy naczelny czips Wacek odchodzi?

23.01.2016, 17:33

Robię już 10 lat w tej firmie... Był on kiedyś moim komendantem... Jakoś nic nowego nie wprowadził. A co do tego st post ze sznurem... W tej fabryce już nic nie jest mnie w stanie zdziwić, np dwa lata i detektyw czy dzielnicowy. JAK ODEJDĘ NA EME TO NAPISZĘ KSIĄŻKĘ- TO BĘDZIE HIT- NO CHYBA ŻE MNIE ZA UJAWNIENIE PRAWDY "ODPOWIEDNIE" SŁUŻBY USUNĄ A W NEKROLOGU POWIEDZĄ ŻE TO BYŁ WYPADEK. WITAMY W MATRIKSIE

23.01.2016, 16:41

o to coś nowego jakoś nie słyszałem żeby była wymiana kurtki gabardynowej na nowy wz wyjściowego

23.01.2016, 11:17

Poczytaj regulamin musztry policyjnej, panie policjancie SAMOKSZTALCENIE

23.01.2016, 10:04

skąd oni mają takie mundury przecież juz od kilku lat się takich nie wydaje.....

23.01.2016, 09:16

Jakie to ma znaczenie kto zostaje komendantem,oni wszyscy są tacy sami..Te powitania z kwiatami,te apele,ci dostojnicy witajacy ich na nowym stanowisku i życzacy ciagle tego samego takie ble,ble....powodują,ze zaczynają oni mysleć ,ze naprawdę są kimś ważnym i nie zastąpionym...w rzeczywistosci czy oni są czy ich nie ma każda komenda ,powtarzam kązda jedna będzie działać i robota bez nich będzie się kręcic..:)fajne jest to ,,ze raz bedzie taki wice komendantem w Krakowie a za chwile robia go komendantem w Gdansku i wszędzie sie nadaje,na wszystkim się zna...pozdrawiam

22.01.2016, 20:43

St.post. ze sznurem?! Jaja k...a jakieś...

22.01.2016, 15:13

A kogo to w ogóle obchodzi ........, przecież bat wciąż ten sam tylko ręka która go trzyma się zmienia ? Co rusz jednego nadętego bufoniastego dygnitarza zwalają ze stołka a na jego miejsce wsadzają drugiego nowego leczącego swoje ego i kompleksy poprzez coraz to większą wyniosłość własnej osoby przy jednoczesnym co raz to silniejszym rozdeptywaniu podwładnych. Kto by tam nie zasiadał to i tak nic się nie zmieni dla tych co "w ręku trzymają łopatę", tylko "gęba" przed którą karzą stać na baczność i bić pokłony się zmienia. Trzeba też będzie zapamiętać kolejną "nową gębę" (przewijającą się przez wciąż zmieniający się kalejdoskop "gęb"), tak dla podbudowania własnego samopoczucia gdy spotkamy przypadkiem "gębę" na ulicy jak już będzie na emeryturze i "gęba" będzie unikać wzroku podwładnego obracając się w drugą stronę, ten widok zawsze wywołuje we mnie delikatny uśmiech na twarzy i pokazuje małość tych "wielkich ludzi". Pozdrawiam. .

22.01.2016, 11:51

Oj TAK !!!

22.01.2016, 11:46

rozumiem mowa o st. post., pierwsza myśl "co szeregowy robi na takiej imprezie i czyja to rodzina że już w KWP"

21.01.2016, 18:52

Ten z tyłu pewnie szybko awansuje :-)