Komentuj, dyskutuj, wymieniaj informacje i opinie

Wejdź na forum i pisz.
  • Polska Dziennik Bałtycki

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.05.2010, 15:46

JAK WIOSNA Z BOCIANAMI TO NAPEWNO ZIMA Z POWIĘKSZONĄ RODZINKĄ :-}

24.05.2010, 09:57

Witam,
przesyłam zdjęcia bociana, który usiadł na frontonie koscioła w Wygodzie
Łączyńskiej (woj. pomorskie) w dniu 8 maja 2010. Było to w momencie, gdy
Młoda Para wychodziła z kościoła po zakończeniu ślubnych uroczystosci :)
Czyżby jakiś znak dla nich :)

Pozdrawiam
Joanna Pawłowska z Gdańska

22.05.2010, 19:26

siedzieliśmy całą rodziną w ogrodzie, słońce, piękna pogoda, w pewnym momencie nadlecił bocian i zaczął nad nami szybować, piękny widok
jk

18.05.2010, 09:55

W niedzielę wielkanocną 2010r. w miejscowości Bąk w gminie Karsin podczas spaceru na jaki udałem się z rodziną nad rzeką, która przepływa przez Bąk udało mi się zrobić zdjęcia bocianów. Byłem tam gościem na chrzcie świętym małego Tomka, który w tym dniu został moim chrześniakiem. Może Tomka przyniósł właśnie ten bocian. Kto wie? PB

17.05.2010, 11:14

stadko bocianów przyleciało w ostatni piątek 14.05.2010 roku chwilowo przysiadywały na polach w miejscowości Leszkowy dokąd dalej się udały niestety nie jestem w stanie napisać. Niestety aparat też doznał urazu i nie mogłam zrobić zdjęć bocianów które co roku stacjonują w tejże wiosce. A ja bywam tam właśnie w weekendy.

07.05.2010, 12:43

gratuluję pomysłu i rozpoczęcia akcji, która uwrażliwia nas na sympatyczne bociany

05.05.2010, 21:47

a mi się podobają żurawie, są bardzo płochliwe i trudno im zrobić zdjęcie, ale mi się udało, może podeślę

05.05.2010, 14:34

widziałem że w św. Wojciechubocian już "coś wysiaduje", nie zniechęca go że niedaleko trwa budowa węzła drogowego, które ma połączyć obwodnicę z obwodnicą południową, tak trzymaj

21.04.2010, 20:35

tego nad Karczemkami potwierdzam, też widziałam

21.04.2010, 15:34

są już bociany w Egiertowie

19.04.2010, 23:10

Bocian nad Karczemkami!

15.04.2010, 12:17

Gdybym miała wybierać jakim zwierzęciem zostać to wskazałbym bociana=), bo lubi podróżować, jest ładny i wszyscy go kochaja

15.04.2010, 09:45

przeczytałem o Waszej akcji i teraz jeżdżę z aparatem fotograficznym, będę próbował uchwycić bociana w locie, nie jest to łatwe, zobaczyłem parę szybującą nad moim samochodem, próbowałem szybko zaparkować i zrobić fotkę, ale zanim udało mi się znaleźć miejsce i zanim skierowałem obiektyw we właściwym kierunki to bociany się mocno oddaliły, będę próbował dalej, takie polski safari

14.04.2010, 22:52

kilka dni temu jechałem z rodziną ( w tym z trzy letnim synkiem) do rodziny na wieś, po drodze zobaczyliśmy bociana. Żona z entuzjazmem wskazała na niego i powiedziała- patrzcie jak pieknie leci!- na co mój synek stwierdził- oj, ale wielki wróbelek...
Bardzo fajny pomysł z tym wypatrywaniem bociana, teraz pokazuję dziecku zdjęcia na waszej stronie, żeby zapamiętał, że wróbelki nie rosną takie duże:)

14.04.2010, 22:48

Oby takich więcej.

12.04.2010, 10:11

u nas w Niestępowie też mamy dwa gniazda do których przyleciały bociany, a jeszcze czeka jedno wolne gdniazdo

07.04.2010, 11:31

jestem ciekawy w jakiej miejscowości jest najwięcej "aktywnych" gniazd bociana, ja widziałem dwa gniazda w Zdradzie niedaleko Pucka, w obydwu yła już para Bocianów. gdzie jest więcej?

06.04.2010, 18:16

Wczoraj jechałam przez Polskę (z Gdańska do Łodzi) i w co mniejszych miejscowościach widać było, że nasze bociany wracają do swoich gniazd. To chyba najlepsza gwarancja, że wiosna z nami zostaje:)