KSW 35 w Ergo Arenie. Wygwizdany i zwycięski Chalidow. Porażka Pudziana

Mamed Chalidow obronił mistrzowski pas federacji KSW, ale stoczył najsłabszą walkę ostatnich lat, za co został wygwizdany przez publiczność w Ergo Arenie. Swoją walkę przegrał natomiast Mariusz Pudzianowski.

00:39
Większościową decyzją sędziowską zwycięzcą walki zostaje Mamed Chalidow. Głośne gwizdyna trybunach. Chalidow dawno nie był tak głośno wygwizdany!

00:36
Koniec walki. Do akcji wkraczają sędziowie. Mają ciężkie zadanie.

00:35
Bardzo słaba walka. Trudno wskazać nawet, kto ją wygra. Chalidow dawno nie był tak bezradny. W stójce nie chce walczyć, a w parterze z kolei walczyć nie chce jego rywal.

00:32
Coraz głośniejsze gwizdy na trybunach. Chalidow dziś bardzo rozczarowuje, nie ma żadnego pomysłu na walkę.

00:29
Koniec drugiej rundy. Chalidow cały czas kładzie się na macie i prowokuje rywala. To zaczyna się nie podobać kibicom. Pojawiają się pierwsze gwizdy.

00:28
Chalidow w drugiej rundzie zdnowu dąży do sprowadzenia walki do parteru. Wreszcie mu się to udało. Męczy rywala, a ten musi się liczyć z tym, że Chalidow w parterze czuje się jak ryba w wodzie.

00:22
Koniec pierwszej rundy. Jak na razie przeważa Chalidow, ale na rywala na pewno musi uważać, bo jest bardzo niebezpieczny.

00:21
Chalidow bliski zasłożenie skutecznej dźwigni rywalowi. Ten jednak się wywinął.

00:20
Chalidow początkowo starał się podjąć walkę w stójce, ale prowokował rywala do tego, by ten zszedł do parteru. Mamed wyraźnie ucieka od mocnych ciosów Turka z niemieckim paszportem.

00:17
Obaj zawodnicy w klatce. Zaczynamy ostatnią walkę dzisiejszego wieczoru!

00:11
Aziz Karaoglu już w klatce. Czas na wejście wielkiego mistrza KSW - Mameda Chalidowa!

00:05
A teraz już główne danie wieczoru. Walka Mamed Chalidow - Aziz Karaoglu!

00:02
- Mariusz wiedział z kim walczy, musiał być na to przygotowany. Walczył z psychopą. Miałem kilka swoich trików i jeden z nich wyszedł - powiedział z kolei Różalski.

00:01
- Nie czułem się duszony. Nie rozumiem tej decyzji, ale z sędzią się nie dyskutuje - mówi wyraźnie rozczarowany, ale też i rozżalony Pudzianowski.

00:00
Różalski wygrywa zatem przez duszenie gilotynowe. Kibice mogą być zaskoczeni, bo to była walka pod dyktando Pudzianowskiego.

23:59
Pudzianowski jest wyraźnie zły na siebie. Piękny obrazek jednak w klatce. Różalski podszedł do Pudziana, przytulił go i... pocałował w policzek.

23:58
Ależ niespodziewany zwrot akcji. Różalski był mało aktywny, aż nagle zaczął podduszać Pudzianowskiego i odciął go od tlenu. Do akcji musiał wkroczyć sędzia. Zwycięzcą walki Marcin Różalski!

23:55
Kolejne bardzo efektowne sprowadzenie walki do parteru przez Pudzianowskiego!

23:53
Koniec pierwszej rundy. Na razie zwycięzcy nie poznaliśmy, ale jeśli w takim tempie przebiegać będzie ten pojedynek, wydaje się, że nie potrwa on pełnego dystansu, no chyba, że obaj zawodnicy opadną z sił. Pierwsza runda zdecydowanie dla Pudzianowskiego.

23:52
Zdecydowana przewaga Pudzianowskiego. Pachnie nokautem.

23:50
Walka przeniosła się do parteru. Pudzian efektownie sprowadził rywala na matę.

23:50
Pudzian dostał chwilę odpoczynku. Wracamy. I od razu Pudzianowski przechodzi do szalonego ataku!

23:49
Walka cały czas toczy się w stójce. Niestety, przymusowa przerwa, bo... Pudzianowski został trafiony w czułe miejsce.

23:46
Obaj zawodnicy w klatce. Startujemy!

23:43
Różalski już w klatce. Teraz czas na wejście Mariusza Pudzianowskiego!

23:41
Marcin Różalski wychodzi do ringu tanecznym krokiem. Widać, że jest pewny siebie.

23:38
Przed nami już tylko dwie walki: Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Różalski i Mamed Chalidow kontra Aziz Karaoglu. Zawodnicy wejdą do klatki po krótkiej przerwie. Zapowiadają się ogromne emocje. Trzeba przyznać, że gala KSW 35 stopniowo się rozkręca. Teraz liczymy na prawdziwą bombę emocji!

23:34
W Ergo Arenie trwa obecnie przerwa

23:28
Ależ to było efektowne. Materla w parterze nie miał dla swojego rywala litości. Zasypał go lawiną ciosów i do akcji musiał wkroczyć sędzia ringowy, który przerwał pojedynek.

23:27
Koniec walki! Mamy pierwszy nokaut! Michał Materla rozbił Chmielewskiego!

23:24
Walka szybko została sprowadzona przez Chmielewskiego do parteru. Teraz inicjatywę przejmuje Materla.

23:22
Obaj zawodnicy już w klatce. Zaczynamy jedno z trzech głównych dań dzisiejszego wieczoru!

23:18
WAŻNE: A jednak mamy zmianę. Najpierw odbędzie się batalia pomiędzy Antonim Chmielewskim i Michałem Materlą.

23:14
A teraz już do walki szykują się Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski!

23:13
- Mówiłem, że zdobędę pas i tak się stało. Moja pewność siebie wynika z tego, że bardzo ciężko pracuję! - powiedział Gamrot.

23:10
Mistrzem federacji KSW zostaje Mateusz Gamrot! Ta decyzja dziwić nie może!

23:09
Koniec walki. Czekamy na kolejny werdykt sędziowski, ale ten wydaje się formalnością.

23:05
Wszyscy kibice w Ergo Arenie skandują teraz: Polska, biało-czerwoni!

23:04
Francuz niebezpiecznie próbował teraz podduszać Polaka, ale na szczęście Gamrot wyszedł z opresji i znowu przejmuje inicjatywę.

23:02
Przez zdecydowaną większość rundy przewaga Gamrota. Pod koniec tej odsłony jednak Francuz zaatakował i efektownie sprowadził Polaka do parteru. Mimo wszystko to Gamrot nadal prowadzi.

22:56
Pierwsza runda zdecydowanie dla Gamrota. Był aktywny, kilka razy sprowadził rywala do parteru. Z niecierpliwością czekamy na drugą odsłonę.

22:51
Gamrot bardzo szybko przystępuje do ataku, świetne obalenie!

22:49
Obaj zawodnicy już w klatce. Rozpoczynamy batalię!

22:43
A teraz walka o mistrzowski pas KSW - Mateusz Gamrot kontra Mansour Barnaoui. A potem do klatki wyjdą już Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski!

22:41
Mamy decyzję sędziowską. Zwycięzcą walki zostaje zostaje Marcin Wrzosek! Sędziowie znowu jednomyślni!

22:39
Koniec pojedynku. Za chwilę kolejny werdykt sędziowski. Bardzo nam się dłuży jak na razie ta gala.

22:33
Wrzosek w drugiej rundzie starał się wrócić do gry. Przeprowadził kilka ciekawych kombinacji w stójce. Zwycięzcy jednak jeszcze nie poznaliśmy. Czas na rundę numer trzy. Czyżby to była kolejna walka z werdyktem sędziowskim? Wiele na to wskazuje.

22:27
Marcin Wrzosek miał poważny kryzys w pierwszej rundzie, bo został trafiony naprawdę mocnym ciosem przez Wolańskiego w parterze. Zdołał jednak go przetrwać. Na razie wygrywa Wolański. Lepsza walka niż poprzednie jak na razie.

22:20
Zawodnicy weszli właśnie do klatki. Rozpoczynamy kolejną "wojenkę"!

22:14
Czas na kolejną bitwę. Do walki przygotowują się Marcin Wrzosek i Filip Wolański. Powoli zmierzamy do głównych dań dzisiejszego wieczoru, więc zostańcie z nami!

22:12
Zwycięzcą walki, po kolejnej jednogłośnej decyzji sędziowskiej, zostaje Rafał Moks!

22:09
Koniec walki. Dłużą się dziś te pojedynki. Kolejna batalia w rękach sędziów. Wydaje się, że zwycięzcą powinien zostać Rafał Moks.

22:03
Zawodnicy walczą coraz odważniej, tyle że nadal naprawdę emocjonujących akcji jest niewiele. Przed nami trzecia runda. Czy doczekamy się pierwszego nokautu?

21:56
Kolejna nudna runda w Ergo Arenie. Zawodnicy trzymali się na dystans. Działo się naprawdę niewiele. Oby jak najmniej takich fragmentów tego wieczoru.

21:50
Obaj zawodnicy już w klatce KSW. Rozpoczynamy pojedynek!

21:44
W kolejnej batalii naprzeciwko siebie staną: Robert Radomski i Rafał Moks. Zawodnicy zmierzają do klatki.

21:40
Sędziowie podjęli decyzję. Trzecim zwycięzcą tego wieczoru jest Łukasz Chlewicki! Po raz trzeci sędziowie byli jednomyślni.

21:39
No i mamy koniec walki. Za chwilę werdykt sędziów. Thomas próbował jeszcze na koniec walki przystąpić do szalonego ataku, ale raczej wrażenia tym na nikim nie zrobił.

21:37
Chlewicki próbuje podduszać rywala, tyle że ten absolutnie nie zamierza się poddawać. Wszystko wskazuje na to, że po raz trzeci do akcji wkroczą sędziowie.

21:33
Koniec drugiej rundy. Chlewicki przeważa, ale raczej nieznacznie. Nudna walka, mało emocji. Kibice raczej mogą jak na razie się zdrzemnąć.

21:27
Za nami pierwsza runda walki Thomas - Chlewicki. Na początku obaj zawodnicy badali się nawzajem. Później Chlewicki sprowadził walkę do parteru. Tam jednak nic wielkiego się nie działo. Oby druga runda była ciekawsza.

21:20
Tymczasem włodarze federacji KSW w studiu przed galą poinformowali, że prowadzą negocjacje z Fedorem Emelianenko! Światową legendę MMA!

21:17
Już za moment kolejny pojedynek. Do klatki KSW zmierzają Azi Thomas i Łukasz Chlewicki.

21:12
W Ergo Arenie trwa jeszcze przerwa. Już za moment kolejne walki.

21:07
W Ergo Arenie trwa prezentacja głównych bohaterów dzisiejszego wieczoru. Jak zwykło bardzo efektownie. Na trzecią walkę wieczoru musimy jeszcze chwilę poczekać.

20:59
Czekamy na trzeci pojedynek. Napięcie powoli rośnie. Przed nami walka: Marcin Wrzosek - Filip Wolański.

20:56
No i mamy drugiego zwycięzcę dzisiejszego wieczoru. A jest nim: Marcin Wójcik. Zawodnik wygrał jednogłośną decyzją sędziowską.

20:55
Koniec walki. I ponownie zwycięzcę muszą wskazać sędziowie.

20:49
Druga runda również nie przyniosła rozstrzygnięcia. Jak na razie wydaje się, że przeważa Wójcik. Sporo walki w parterze. Przed nami runda trzecia. Czy w tej walce o werdykcie również będą musieli zadecydować sędziowie?

20:42
Za nami pierwsza runda walki Wójcik - Fijałka. Na razie prowadzi Wójcik, który kilka razy efektownie sprowadził do parteru rywala. Za moment druga runda.

20:38
Świetny początek walki Marcina Wójcika. Zawodnik zebrał aplauz publiczności.

20:35
Obaj zawodnicy są już w klatce. Za moment początek drugiego pojedynku dzisiejszego wieczoru.

20:32
Marcin Wójcik już w klatce. Czekamy na Michała Fijałka.

20:29
Za chwilę druga walka dzisiejszego wieczoru: Michał Fijałka - Marcin Wójcik.

20.28
Mamy pierwszego zwycięzcę, a jest nim KAMIL SZYMUSZOWSKI!

20.27
W końcu dobra akcja Szymuszowskiego. Polak był bliski zakończenia walki przed czasem w parterze. Założył rywalowi dźwignię na rękę, za co zebrał gromkie brawa. Dopiąć swego jednak nie zdoła. O werdykcie muszą jednak zadecydować sędziowie.

20.21
Druga runda również nie przyniosła rozstrzygnięcia. No to czekamy na trzecią. Szymuszowski jeśli chce wygrać ten pojedynek, musi przystąpić do ataku i być bardziej aktywny. Jak na razie żaden zawodnik nie zachwyca.

20:19
Zawodnicy się podnieśli, ale nie na długo. Kolejne udane obalenie Szymuszowskiego. Walka znowu została sprowadzona do parteru.

20:18
Teraz dużo walki w parterze, bez zdecydowanej przewagi któregokolwiek z zawodników.

20:14
Pierwsza runda - nuda, a na pewno już jej pierwsza część. Obaj zawodnicy częściej się przytalili, niż walczyli. Dopiero w drugiej przystąpili do bardziej zdecydowanego ataku. Wymieniali się ciosami w stójce, później zeszli do parteru. Udane obalenie Szymuszowskiego. Za moment druga runda.

20:09
Zawodnicy już rozpoczęli walkę. Od razu obaj przystąpili do ataku.

20:08
Za moment pierwsza walka - Mindaugas Verzbickas - Kamil Szymuszowski. Zawodnicy zmierzają już do klatki KSW.

20:04
W Ergo Arenie zgasły światła. Zaczynamy galę KSW 35! Będziemy szczegółowo informowali o przebiegu walk. Zapraszamy do śledzenia relacji!

20:02
Na trybunach nadal ruch. W klatce KSW też pojawiają się już panowie, którzy będą dziś zapowiadać walki. Za chwilę początek gali KSW 35!

19.50

Ergo Arena powoli wypełnia się kibicami. Gala KSW 35 powinna rozpocząć się o godz. 20 planowo, ale zapewne się nieco opóźni.

Kogo zobaczymy na gali KSW 35?

Karta walk gali KSW 35 jest bardzo silnie obsadzona. W walce wieczoru naprzeciwko siebie staną Mamed Chalidow i Aziz Karaoglu. Ponadto, w akcji zobaczymy też doskonale znanych z występów w Ergo Arenie w poprzednich latach Mariusza Pudzianowskiego czy Michała Materlę (pełna karta walk dostępna jest poniżej).
- Oj, będzie się działo na tej gali. Iskry się po prostu posypią - zapowiada Mariusz Pudzianowski.

Karta walk gali KSW 35 w Ergo Arenie:
MAMED CHALIDOW AZIS KARAOGLU
Michał Materla

Antoni Chmielewski
Mariusz Pudzianowski Marcin Różalski
MATEUSZ GAMROT MANSOUR BARNAOUI
Łukasz Chlewicki

Marif Pirajew
Rafał Moks

Robert Radomski
Marcin Wrzosek

Filip Wolański
Karol Celiński

Marcin Wójcik
Karol Szymuszowski Mindaugas Verzbickas

Gala KSW 35. WIDEO

Łukasz Żaguń, Ergo Arena

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3