Miss Earth Poland 2018: Agnieszka Choszcz z Kaszub została Miss Bikini w konkursie. Piękna mieszkanka Pomorza odniosła sukces [ZDJĘCIA]

6 września w Warszawie odbył się finał konkursu Miss Earth Poland 2018. Koronę najpiękniejszej zdobyła Aleksandra Grysz, natomiast sukces odniosła mieszkanka naszego regionu, która zwyciężyła w kategorii Miss Bikini. O koronę Miss Earth walczyło 14 dziewcząt.

Agnieszka ma 21 lat, 172 cm wzrostu i pochodzi z Kaszub. Od wielu lat zajmuje się modelingiem, więc nie jest to jej pierwszy sukces na tym polu. Jej pasją jest sport i gra na saksofonie.

Miss Earth 2018 to konkurs mający na celu promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej. Jego finał odbędzie się na Filipinach jesienią.

Przegląd najważniejszych wydarzeń ostatnich dni:

Wideo

pl

  • Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.09.2018, 17:57

Jak to mówią, pięć kilo spodni, dwa kilo d.py!

09.09.2018, 17:08

…………………PROSZĘ O UWAGĘ………..Ś.p. Lech Kaczyński - mój brat, nigdy nie mówił żeby Jego Pomników nie odlewać ze spiżu - tylko żeby się przy nich nie odlewać !

08.09.2018, 23:46

Rosyjski wiceminister rolnictwa zwrócił uwagę Brukseli, że decyzja o przekopaniu Mierzei Wiślanej nie została skonsultowana z tym krajem - poinformowało polskie Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Ilja Szestakow, który kieruje jednocześnie Federalną Agencją Rybołówstwa, napisał do komisarza UE ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa Karmenu Velli, że przedsięwzięcie zagraża ekologii Zalewu Wiślanego.

08.09.2018, 16:18

Chyba na Kubie?????

08.09.2018, 11:36

Ale "focie" ma fajna ,chociaz pod bikini.

08.09.2018, 11:33

kretyn

08.09.2018, 10:50

SONDA INTERNETOWA – WYBORY PARLAMENTARNE. Ruch 11 Listopada wygrywa!!!!

08.09.2018, 05:56

Znowu poszły lodziki pod stołem dla jury . D.pe ma płaską jak kierowca tira z 30 letnim stażem. A twarz bardziej przydka od d.py. To jaka kaszebska tirówka spod Kościerzyny o

07.09.2018, 23:52

A to w bikini trzeba walić sześciopakiem? Ładna jest, zgrabna jest, chciało się jej wystartować i gra muzyka.

07.09.2018, 21:20

Sylwetka niczym się nie wyróżniającą, niewiele mięśni, zwykła szczupła dziewczyna jakich pełno się mija na ulicy.