18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mistrzowie złego parkowania na Pomorzu [NOWE ZDJĘCIA]

Nie zważają uwagi na znaki drogowe i zdrowy rozsądek. Nie interesuje ich nic z tego, co dzieje się dookoła. To, że zostawiony przez nich samochód zablokuje cały chodnik, albo ulicę to nie powód do ich zmartwień. To mistrzowie parkowania! Pora rozpocząć z nimi wojnę.

Ktoś zastawił przejście dla pieszych samochodem lub codziennie blokuje chodnik przed Twoim domem? Zrób zdjęcie i prześlij do nas!

ZAGŁOSUJ NA NAJGORZEJ ZAPARKOWANE AUTO

MISTRZOWIE ZŁEGO PARKOWANIA NA DZIENNIKBALTYCKI.PL

Jeżeli masz zdjęcia innych mistrzów - wyślij je do nas! Możesz to zrobić za pomocą boksu, który znajduje się pod galerią, lub przesyłając e-mail na adres gdansk@naszemiasto.pl (w tytule wiadomości proszę wpisać - Mistrzowie Parkowania).

Weź też udział w naszym nowym plebiscycie. Kliknij i zawalcz o nagrodę:

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.03.2014, 13:32

olo, smialo mozna ciebie wlaczyc do tych bezmyslnych,lamiacych prawo kierowcow.Uwazam,ze skoro nie wchodzi przez glowe, to nalezy im wbijac przez kieszen, az do skutku.Park Reagana na gdanskim przymorzu, to jedno z piekniejszych miejsc przyrody.Moze ktos
zainteresuje sie tym, co tutaj robia kierowcy.Jest ich
multum z calego Gdanska i okolic.Sprawa pilna,poki
nie zdewastuja do konca tego, co jeszcze pozostalo

26.11.2013, 10:00

GD - szowinista...

22.11.2013, 16:32

Zbiór samochodów półgłówków polskich;)

22.10.2013, 09:42

Kogo w ogóle interesuje ten posrany wątek z parkowaniem. Widać, że nie macie już o czym pisać łachy !

21.10.2013, 12:01

Więcej darmowy parkingów i sprawa złatwiona!!! Tyle na ten temat!!!! Celowe zakazy parkowania w celu wyciągania kasy z turystów!!!. Może też pozycja na stronie internetowej jak oni wyciągają kase z ludzi!!!!!!!

19.10.2013, 10:00

Zobaczcie poustawiane znaki na wjazdach do Dębek - totalny zakaz parkowania. Policja z Krokowej tylko ściga przyjezdnych turystów w okresie letnim, bo nie ma gdzie się zatrzymać poza placami - działkami miejscowych. Ale znaki te stoją przez cał rok - i wówczas przez pozostałe 10 miesięcy POLICJA nie ściga miejscowych.
Pousuwać te znaki, bo to partyzantka miejscowych.

15.10.2013, 09:09

to tylko jest w Polsce to mozliwe bo niema poszanowania przepisow i prywatnej własnosci poprostu partyzantka.Na zachodniej stronie granicy to juz by to towarzystwo buliło słono

14.10.2013, 10:05

on tak zawsze parkuje polonez buialowasa i tej pieknej bladyny zal

12.10.2013, 17:49

a nie możecie poukładać te zdjęcia porządnie, na przedzie powinny być widoczne nowe zdjęcia, nie oglądam ich, gdyż aby zobaczyć nowe trzeba przejść przez wszystkie, co za głupota, a potem się dziwią, że w Polsce sami idiot .....

11.10.2013, 22:42

Gdzie te nowe zdjęcia. Cały czas te same. Zróbcie porządek!!!!

06.10.2013, 14:15

juakie nowe? wciąż te same

04.10.2013, 12:01

....

22.09.2013, 08:57

Redakcjo !!!
Podzielcie zdjęcia na miasta gdzie je zrobiono !!!

20.09.2013, 13:57

Dlaczego nie ma zdjęć samochodów którzy stawiają auta na ścieżkach rowerowych. Ludzie w Kwidzynie nie wiedzą ze jest to karane mandatem.

18.09.2013, 08:47

test

17.09.2013, 22:15

A ja stanąłbym na styk z tym zielonym autem. Niech kombinuje jak wsiąść skoro nie umie zaparkować jak człowiek.

17.09.2013, 15:00

jak by był owięcej normalnych miejsc do parkowania to kierowcy ni musieliby sotosować takich kombinacji alpejskich. ale że wszedzie zdzierają kasę z parkowanie, mało miejsc to trzeba stawiać tam gdzie da radę. a te znaki pod blokiem to już w ogóle debilizm, bo jak w bloku polowa posiada samochod a parking na 20 to pytam gdzie stawiać.

16.09.2013, 21:23

Uwaga!!!
Miedzy Gniazdowem a Ostaszewem grasował dzisiaj wieczorem zboczeniec w wieku 30-40 lat.
Białą skodą na numerach Pruszcza Gdańskiego dogania rowerzystów i tarasuje im przejazd.
Następnie wyskakuje z auta, wyciąga interes na wierzch i w milczeniu onanizuje się.
Następnie śledzi swoje ofiary jadąc obok nich.
Proszę uważac na dzieci. To nie jest żart!!!!!

13.09.2013, 16:47

zapraszam na ul Słowackiego tam co niedziele kierowcy łamią przepisy stawiając samochody na kopertach na ktorych niemożna postawić samochodu

12.09.2013, 13:09

Komentarz do zdjęcia 2.zbyteczny,ponieważ to kierowca zielonego auta źle zaparkował,przez co uniemożliwił zaparkowanie kolejnych aut zgodnie ze wskazaniem namalowanych linii.Nie wiem,jak kierowca zielonego autka wsiadłby za kierownicę,gdyby kobieta ze srebrnego kombi zaparkowała dokładnie na wyznaczonym miejscu...Musiała stanąć dalej,żeby można było dostać sie do obu aut.

07.09.2013, 23:01

Sam osobiście też tak parkuję nie dlatego że mi ktoś przerysował auto tak jak p. Piotrowi przykro mi z tego powodu bo nie chciałbym tyle wydać na takowy remont autka ale parkuję tak bo te nasze śmieszne parkingi, czy to osiedlowe, czy też pod sklepem itp... są zwyczajnie dla mnie za małe. Te nasze parkingi są dla samochodów pokroju fiat uno czy też daewoo tico a nie dla dla aut które mają prawie 2 m szerokości i ponad 4,5 m długości

04.09.2013, 11:08

No właśnie, jak czytam "ale te ztykuły lub "topo polsku???!!! ", to faktycznie, tragedia.

03.09.2013, 14:02

Dlaczego w tych samochodach źle zaparkowanych są zamazane nr. rejestracyjne? Czy jest na to jakiś paragraf zabraniający tego? Na stronach krakowskim forum są czytelne, tylko te ze SM są zamazane. Wie może ktoś dlaczego?

31.08.2013, 12:57

Szczerze od zeszłego tygodnia też tak parkuję. Powód jakiś idiota w nocy wyjeżdżając z parkingu przerysował mi samochód od drzwi kierowcy po tylny błotnik, felgę i uciekł. Samochód roczny bezkolizyjny jak do tego dnia koszt naprawy 3800 wiec może niektórzy stają tak zapobiegawczo. Bo polska to piękny kraj tylko ludzie kur.y.

28.08.2013, 16:30

http://www.ermail.pl/klik/V3ZWY2cA