Poland 100 Best Restaurants 2017 to przewodnik, w którym znajdują się najlepsze restauracje w kraju. W głównej mierze są one oceniane są przez konsumentów, dzięki czemu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Jak co roku przy tej okazji opublikowano listę 100 najlepszych polskich restauracji. Oto 15 pomorskich lokali, które znalazły się w rankingu.

Kulinarnie.naszemiasto.pl

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kelner (gość)

………………….Z OSTATNIEJ CHWILI……………Obatel Szmalcownik Ryszard Czarnecki zapowiedział w Brukseli, że w przypadku utraty stanowiska Przewodniczącego PE wystartuje w najbliższych wyborach na Prezydenta Polski !

Ewa (gość)

Co to za ranking ?? Nie ma Malinowego Ogrodu, Zielonej Bramy, ale jest "resturacja" w pasażu centrum handlowego ?? Zresztą otwarta całkiem niedawno, bo induska w tym miejscu się zamknęła.

eryk.romanis@...

Jak mamy z żoną jakąś rocznicę, albo inny powód do świętowania to chodzimy do Panoramy w Zieleniaku, pysznie gotują, a sam klimat z tym widokiem Gdańska jest super romantico.