Pomorskie: Piotr Zwara został kandydatem PiS na marszałka województwa

Pomorska Rada Regionalna PiS-u zadecydowała że kandydatem na urząd marszałka województwa z ramienia tej partii będzie Piotr Zwara. Zarząd Województwa w poniedziałek poda się do dymisji, bo marszałek Jan Kozłowski obejmie mandat posła do Parlamentu Europejskiego za Janusza Lewandowskiego.

Podczas poniedziałkowej sesji sejmiku zostanie wybrany nowy marszałek.

Kandydatem na to stanowisko - zarekomendowanym przez Zarząd Regionu Platformy Obywatelskiej i klub radnych PO w sejmiku - jest dotychczasowy wicemarszałek Mieczysław Struk.

  • Polska Dziennik Bałtycki

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

24.02.2010, 06:44

Stolem-Zwara to syn starego Zwary rozumiesz!!!!!!Tak było jest i bedzie!!!!!!

24.02.2010, 06:40

Stolem-Zwara to syn starego Zwary rozumiesz!!!!!!Tak było jest i bedzie!!!!!!

24.02.2010, 00:00

A kto to, u diaska jest ten Zwara ?

22.02.2010, 15:54

To kim w końcu trzeba być, albo co mieć aby zostać wybranym do władz województwa pomorskiego lub władz miejskich. Trzeba być Kaszubem-Polakiem, Kaszubem-Niemcem, Kaszubem-Rasistą czy Kaszubem-Oportunistą???
No bo Ja jestem tylko 100% Polakiem-Katolikiem i z powyższych wypowiedzi wynika, że nie mam szans w Pomorskim....................no bo jak ta ofiara losu, nie należę nawet do żadnej korporacji, na przykład prawniczej!!
Czy Pomorskie to jeszcze województwo w Polsce czy już tylko Euroregion???

22.02.2010, 09:31

TRzeba powiedzieć że jako Kaszuba i b.zwolennik Po uważam ten ruch PISu za bardzo dobry i zByczkowskim stworzyliby dobry duet obaj mają Kaszubskie korzenie i dobre prawnicze podstawy do pracy w samorządzie a nie jak Struck magister awf od koziołków i były Prlowski naczelnik gminy wstyd mi za moją byłą partie.

22.02.2010, 08:28

Zwara nie ważna z jakiej jest gość parti ważne żeby wygonił ludzi (kaszubów) którzy cały czas mieszają typu L.Czarnobaj

22.02.2010, 08:28

To jest jedyny rozsądny kandydat na Marszałka. Dramatem jest to, że i tak nie ma szans w głosowaniu. Czyli wszystko zostanie po staremu czyli "ogórki po kartusku" (lobbowanie Kaszubów działa jak nic!)

21.02.2010, 21:25

To najlepszy kandydat! Jego największą (jedyną) zaletą jest to , że nie lubi pewnego murzyna na stanowisku w Gdańsku.