Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty 2014 z Operonem - 9 stycznia 2014

Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty 2014 z Operonem - 9 stycznia 2014 (© Przemek Świderski / Dziennik Bałtycki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem już 9 stycznia 2014 roku. ARKUSZE i ODPOWIEDZI dzień po zakończeniu testów.

Harmonogram akcji Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty 2014 z Operonem:

- między 6 a 8 stycznia 2014 – dostarczenie dyrektorom szkół uczestniczącym w projekcie Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty w zakresie „Szkoły Partnerskiej” oraz „Szkoły Wspierającej” zapieczętowanej przesyłki z kompletem arkuszy do przeprowadzenia sprawdzianu;

- 8 stycznia 2014 – udostępnienie dyrektorom szkół uczestniczącym w projekcie Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty w zakresie „Szkoły Uczestniczącej” arkuszy egzaminacyjnych do pobrania w formie elektronicznej (do samodzielnego wydruku) na stronie www.szkola.operon.pl;

-

9 stycznia 2014 godzina 9.00 – odbywa się Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z OPERONEM;- 10 stycznia 2014 – publikacja odpowiedzi do zadań w Gazecie Wyborczej oraz na stronie internetowej www.operon.pl (o godzinie 15.00);

- do 1 lutego – możliwość wprowadzania wyników uczniów ze sprawdzianu na stronie www.szkola.operon.pl;

- na początku marca wydawnictwo prezentuje szkołom uczestniczącym w projekcie Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty w zakresie „Szkoły Partnerskiej” i „Szkoły Wspierającej” raporty podsumowujące wyniki Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty z OPERONEM.

- w połowie marca wydawnictwo prezentuje szkołom uczestniczącym w projekcie Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty w zakresie „Szkoły Uczestniczącej” raporty podsumowujące wyniki Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty z OPERONEM.

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 Z OPERONEM 9.01.2014 [TEST, ARKUSZ + ODPOWIEDZI]Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty 2014 z CKE zostanie przeprowadzony 1 kwietnia.Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

prawnik (gość)

Dla portalu Gdynia nasze miasto dobra rada. Pilnować wpisów, zwłaszcza związanych z publikowanymi artykułami na tematy szkolne. To czytają młodzi ludzie, a nauki o burdelach i zdradach są im zbędne.
Poniższe wpisy nalegam szybko usunąć pod rygorem pozwu sądowego.