Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek, 13 lutego 2018 r. na Pomorzu zachmurzenie będzie duże, ale możliwe są przejaśnienia. Nad morzem może padać śnieg. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 13.02.2018.

Jaka będzie pogoda na Pomorzu w poniedziałek?


W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami rozpogodzenia. Lokalnie, głównie nad morzem, słabe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Rano i wieczorem miejscami silne zamglenia. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, nad morzem początkowo umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.

Prognoza pogody dla Pomorza na 13.02.2018


[TVN Meteo]

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże. Silne zamglenia, lokalnie marznąca mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C, lokalnie około -8°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

Jaka będzie pogoda na Pomorzu jutro?


W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie województwa okresami duże. Rano lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków wschodnich.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie województwa miejscami duże. Silne zamglenia, miejscami marznąca mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, lokalnie około -8°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków wschodnich.

Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:


[TVN Meteo]

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku

Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!