Prognoza pogody 22 Prognoza pogody 22

Prognoza pogody 22.01 (© Przemyslaw Swiderski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody na poniedziałek, 22 stycznia 2018 roku. IMGW ostrzega przed porannymi oblodzeniami. Zapowiadane są ujemne temperatury od -1 do - 4 na południu regionu. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 22.01.2018 roku.

Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 22.01?


Nad ranem silne zamglenia, miejscami marznąca mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Miejscami oblodzenie nawierzchni. Temperatura minimalna od -8°C do -5°C, przy rozpogodzeniach lokalnie do -10°C, nad morzem około -3°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, nad ranem przechodzący na kierunki południowe.


Źródło:TVN Meteo

Jak informuje IMGW w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Rano miejscami marznąca mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Do południa możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna do -4°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem miejscami porywisty, południowo-wschodni.

Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!Jaka będzie pogoda jutro (wtorek, 23.01.2018)?


W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Temperatura minimalna od -8°C do -6°C, nad morzem około -4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem miejscami porywisty, południowo-wschodni.

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od -3°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem miejscami porywisty, z kierunków południowych.

Jak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorze


Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:Jaka będzie pogoda zimą - szczegółowa prognoza pogody na zimę 2017/2018

Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!