Jaka będzie pogoda w piątek, 9 lutego 2018 (9 Jaka będzie pogoda w piątek, 9 lutego 2018 (9

Jaka będzie pogoda w piątek, 9 lutego 2018 (9.02.2018) (© X-news)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody na piątek, 9 lutego 2018. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Rano silne zamglenia, w Dolinie Wisły marznąca mgła, ograniczająca widzialność do 100 m. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 09.02.2018 r.

Jaka będzie pogoda w piątek?


Na Pomorzu w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Rano silne zamglenia, w Dolinie Wisły marznąca mgła, ograniczająca widzialność do 100 m. Temperatura maksymalna od -2°C do 1°C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą wschodniego.


TVN Meteo

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże. Miejscami silne zamglenia, w Dolinie Wisły możliwa marznąca mgła, ograniczająca widzialność do 100 m. Temperatura minimalna od -9°C do -7°C, lokalnie na Kaszubach -12°C, jedynie miejscami nad morzem od -6°C do -4°C. Wiatr słaby, zmienny.

Mróz na Pomorzu. Zdjęcia Waszych termometrówCzekamy na zdjęcia Waszych termometrów!


Prześlijcie nam zdjęcie z datą i godziną oraz nazwą miejscowości.

Mróz na Pomorzu - luty 2018. Prześlij na adres: internet@prasa.gda.plJaka będzie pogoda jutro?


Na Pomorzu w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od -2°C do 1°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, później z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego. Temperatura minimalna od -6°C do -5°C, miejscami na Półwyspie Helskim -2°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, rano nad morzem okresami dość silny, z kierunków południowych.

Jaka będzie pogoda wkrótce?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:

TVN Meteo

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 rokuPogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!