Protest przeciwko wysokim cenom paliw 26.11.2018 pod hasłem "Nie tankuj w poniedziałek!"

W poniedziałek, 26 listopad 2018 (26.11.2018) odbędzie się protest przeciw wysokim cenom paliw. Część kierowców planuje nie tankować samochodów. Chętni skrzykują się na portalu Facebook.

Protest w przeciw wysokim cenom paliw 26.11.2018

Coraz więcej osób udostępnia informację o planowanym proteście. Ma się on odbyć w poniedziałek, 26 listopada. W ten dzień uczestnicy protestu mają nie tankować na żadnej stacji benzynowej. Jest to sprzeciw wobec rosnących cen paliwa.

Olej napędowy powyżej pięciu złotych i benzyna w okolicach pięciu złotych za litr - takie ceny paliw nie podobają się kierowcom. Wielu uważa, że są za wysokie. Pamiętają, że jeszcze kilka, kilkanaście miesięcy temu ceny paliw wynosiły niewiele ponad cztery złote. Z tego powodu wielu kierowców planuje protest.

Na pomysł protestu wpadli członkowie Stargardzkiego Klubu Motoryzacyjnego. Chcą namówić jak najwięcej osób, by 26 listopada nie tankowały swoich samochodów.

Duża Akcja Protestacyjna przeciwko podwyżkom cen paliw. Poniedziałek 26.11. nie tankujemy na żadnej stacji benzynowej, kto musi tankować niech to zrobi w niedzielę 25.11 - czytamy w apelu.

Przeczytaj także: Mandat za odśnieżanie samochodu na włączonym silniku. Ile zapłacisz za niewłaściwe odśnieżanie i zaśnieżone auto? [taryfikator]

Mistrzowie parkowania - zobaczcie zdjęcia ⇩⇩⇩

Interesujesz się motoryzacją? Znasz się na autach? Rozpoznasz marki samochodów po logo?

QUIZ - dwa stopnie trudności! Kliknij w zdjęcie ⇩⇩⇩

Wideo

Tomasz Rowikowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.12.2018, 14:44

A ci co tu tak się madruja powini płacić 100zl za litr

26.11.2018, 09:16

A ja bede tankować kiedy mi sie podoba i mam w nosie pseudo ustawki dla motłochu - ktos cos pierdnie i masa ma tak zrobić:)

25.11.2018, 13:07

Mi to nie przeszkadza ,benzyna może kosztować nawet 8 złotych za pół litra

25.11.2018, 09:24

Piotr,stosując taką miarę to największą trzeźwość umysłu mają pacjenci Tworek.

24.11.2018, 22:59

GND. 2 razy to samo, ale o co chodzi to za cholere nie wiem.

24.11.2018, 21:12

We Francji to są protesty, u nas to taka zabawa.

24.11.2018, 16:20

Brawo Maja,za trzeźwość umysłu.

24.11.2018, 16:18

Za Tuska może być i po 7zł.Jego słowa.Ludzie szybko zapominają,no ale jak tylko TVN,trzeba coś wymyśleć.Teraz paliwo.

24.11.2018, 16:18

Za Tuska może być i po 7zł.Jego słowa.Ludzie szybko zapominają,no ale jak tylko TVN,trzeba coś wymyśleć.Teraz paliwo.

24.11.2018, 15:07

Cena baryłki ropy spadła z ponad 80 $ do poniżej 60 $ a ceny takie same i durne tłumaczenia że muszą wysprzedać stare zapasy, odkąd PiS przeją władze skończyła się stabilizacja na rynku, cały czas podwyżki na rozdawnictwo typu 500 i inne, dziwnym trafem jak paliwo w górę to i ceny w sklepach w górę ale jak paliwo spada to jakoś ceny w sklepach już nie.

24.11.2018, 00:14

Maja: Za Tuska, gdy cena za benzynę była 6zł/l, to cena za baryłkę ropy była 2 x droższa niż teraz! Proste jak konstrukcja cepa, ale dla niektórych za trudne.

23.11.2018, 18:44

A za Tuska mialo byc 6 zeta albo wiecej za litr I jakos te cepy maslane nie skrzykiwaly sie haha