Przepowiednia jasnowidza. Krzysztof Jackowski:trzecia wojna światowa się toczy.

Nowy rok ani dla Polski, ani dla Europy i dla świata nie będzie czasem wytchnienia i spokoju - przewiduje jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Wojna już się toczy.

Co nam przyniesie rok 2016, jakie wydarzenia czekają nas w Polsce, w Europie, na świecie?

Społeczno-polityczna wrzawa nie ustanie niestety szybko. Opozycja nie zamierza się poddać, pogodzić z przegraną. Pod płaszczykiem KOD-ów, dobrze zorganizowanej „spontanicznej” walki o demokrację oraz innych inicjatyw, będzie starała się destabilizować sytuację w kraju. Będą przywoływać międzynarodowe instytucje eksperckie z Brukseli, Luksemburga i innych państw, które będą nas pouczać, co jest słuszne i dobre dla nas. To mogą być wyrafinowane i brutalne ataki. Mam wizję jakiejś barykady - okupacji rządowego budynku. Będzie to bardzo poważna sytuacja z interwencją służb mundurowych. Te najgroźniejsze akcje będą miały miejsce w pierwszym kwartale roku. Jeśli formacja rządząca będzie działała energicznie - opanuje sytuację. Jeśli chce mieć spokój, nie może się wahać, okazywać niezdecydowania.

W ten sposób PiS jeszcze bardziej narazi się na krytykę, będzie traciło na popularności…

Owszem, przez krótki okres tak, ale nie minie rok, a popularność PiS-u bardzo wzrośnie.

Co na to wpłynie?

Konsekwentna realizacja zobowiązań przedwyborczych oraz rozwój sytuacji międzynarodowej. Kolejne tysiące uchodźców coraz bardziej będą komplikować sytuację w Europie. Dojdzie do kolejnych zamachów terrorystycznych, sądzę, że przynajmniej 3 - 4 z nich będą bardzo poważne. Stanie się coraz bardziej oczywiste, że Unia Europejska nie panuje nad sytuacją. Ten exodus uchodźców ze Wschodu stał się niestety koniem trojańskim. Razem ze zdesperowanymi uchodźcami do Europy przenikają bojownicy Państwa Islamskiego, różnej maści terroryści, elementy niebezpieczne. Unia ich nie selekcjonuje, każe wszystkich przyjmować i zamierza finansować ich pobyt. To nie uzyska w Polsce akceptacji społecznej. Nasze dzieci i dzieci naszych sąsiadów emigrowały za pracą, ponad 2 miliony młodych Polaków nie znalazło dla siebie perspektyw w ojczyźnie. Na Ukrainie, w Kazachstanie pozostaje nadal kilkaset tysięcy Polaków, o których też nie możemy zapominać. Obecny rząd te kwestie bierze pod uwagę. Poprzedni wyrażał takie opinie jak cała Unia, ten ani nie zamilknie, ani nie będzie fałszował, dołoży po prostu swój drugi głos. Ten głos zyska uznanie innych wschodnioeuropejskich członków Unii: Węgrów, Słowaków, Czechów i chyba nawet Austrii. Powstanie blok państw środkowoeuropejskich w Unii, ze znaczącym udziałem Polski. Unia zrozumie, że z tym głosem trzeba się liczyć. PiS w swoich działaniach nie będzie osamotnione, Paweł Kukiz i jego ugrupowanie będzie wspierać rząd przez całą kadencję. Chociaż dwa razy będą próbowali się dystansować, to jednak szybko wrócą. Kukiz zachowa twarz, chociaż będzie silił się na niezależność.

Odczuwam jakieś zagrożenie związane ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego. Pod innym względem będzie to rok niedobry dla wielu znanych ludzi. Będzie to rok utraty dotychczasowej pozycji dla wielu autorytetów, uznanych osobowości. Między innymi będzie to rok bardzo nerwowy dla pana prezydenta Lecha Wałęsy. Generalnie będzie to rok niebezpieczny dla Polski. Mówiłem to już dawno, gdy kończył się rok 2014, że 2015 będzie ostatnim rokiem spokoju, że już pod koniec 2015 zacznie się źle dziać. I tak się stało. Zarzewie wojny jest coraz bliżej.

Przewiduje Pan wybuch wojny?

Według mnie to trzecia wojna światowa się toczy. Obie największe siły - zarówno NATO, jak i Rosja - są zaangażowane w wojnę. Niby walczą z tym samym wrogiem, ale kogo innego bombardują. Rosja wspiera Bashara al-Assada, a USA oraz Izrael potępiają go za zbrodnie, których się dopuścił i początkowo wspierali jego przeciwników. Początkowo, bo sytuacja dość szybko się skomplikowała. Państwo Islamskie włączyło się do wojny domowej, a do Europy, jak widzimy to każdego dnia, ruszyły tysiące zdesperowanych Syryjczyków i Irakijczyków. Ta wojna na Wschodzie od początku nas dotyczy - bezpośrednio, chociaż na szczęście u nas nie ma działań wojennych. Żyjemy w cieniu wojny, tak jak i cała Europa, która jeszcze niedawno była spokojnym rejonem świata. Dzisiaj spokojnym nie jest i będzie coraz mniej bezpiecznym. Napływ uchodźców i emigrantów będzie coraz bardziej Europę destabilizował. Koń trojański już jest w Europie, razem z uchodźcami przedostali się tu bojówkarze tzw. Państwa Islamskiego. To nie są jakieś samodzielne przypadki, to zorganizowane, zaplanowane działania. Stopniowo będzie tracić moc oddziaływania teza, że chodzi o względy humanitarne, bardziej wyrazista stanie się prawda, że za tymi działaniami stoi zorganizowana siła. Ja uważam, że chaos w Europie będzie się pogłębiał.

Co prawda nie powinienem mówić - że uważam czy sądzę - tylko przekazywać, jaką mam wizję. Tak, jak to bywa, gdy wykonuję wizje osobom prywatnym. Najlepiej, gdy nie znam tych osób, gdy wyłączam myślenie i wykonuję „czystą” wizję. W prognozach na nadchodzący rok nie sposób uchronić się od własnych opinii, oprócz „poczucia” są w prognozach moje subiektywne opinie.

Panie Krzysztofie, a jak rozwinie się sytuacja u naszego najbliższego sąsiada, co będzie z Ukrainą?

Unia przestała się Ukrainą interesować, może to przypadek, a może konsekwencja celowych działań odwracających uwagę świata od Ukrainy. W każdym bądź razie Unia nie ma dla Ukrainy żadnej propozycji konstruktywnego działania. Obawiam się, że Ukraina jest skazana na Rosję. Na razie Ukraina pozostawiona sama sobie pogrąża się w coraz większej degrengoladzie i kłopotach. Obawiam się, że ta sytuacja do niczego dobrego nie doprowadzi.

We wrześniu 2015 roku rozmawialiśmy również z Krzysztofem Jackowskim o sytuacji w Europie w kontekście fali emigrantów z Bliskiego Wschodu i północy Afryki:

Wideo

Rozmawiał Tadeusz Woźniak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.02.2016, 22:47

Już widać jak spełniają swoje"obietnice".Oczywiście 500 dla nie Polaków też!!!

29.01.2016, 23:07

"najlepiej [...] gdy wyłączam myślenie" - zapomniał włączyć?

25.01.2016, 17:14

Kasiu, wróć do szkoły koniecznie. Jest jeszcze dla ciebie szansa (chyba).

21.01.2016, 22:23

Krzysiu co ty za bajki opowiadasz-zobacz sobie -Wladcy zarzadzajacy swiatem to bedziesz mial wiecej rozumu-rzadza Multi Miliarderzy , a przyrost ludnosci w narodach doprowadzi do 3-ciej wojny jak bedzie blisko 9 Miliardow ludnosci to musi to nastapic bo zniszcza planete Ziemia to nastapi wczesniej -bo juz jest tak duzo plastiku w oceanach ze niedlugo bedzie sam plastyk plywal bez ryb,wody pitne sa tak zabrudzone chemia i bakteriami gnijowicy ze juz w kranych woda pitna ma te bakterie ,lasy wicinane na gwalt tworza zmiane temperatur na ziemi i zmiana Birgunow ziemi ,z zywnosci juz tworza paliwa napedowe a ludnosci na ziemi coraz wiecej -Postep i elektronka komputerowa i Roboty wygna ludzi z zakladow pracy bo robaty przejma prace ludzi a ludnosc bedzie zyla bardzo biednie -zarobki i emerytury beda w wysokosci Pomocy Socjalnej .Wielkie zamieszki i Awantury Robotnicze benda w Narodach swiata -walka o przezycie juz sie zaczela i to bedzie powodem 3 -ciej Wojny Swiatowej bo musza zmiejszyc narody Swiata na Ziemi conajmiej o 60 % ludnosci bo inaczej Ludnosc zniszczy Ziemie-dlatego Politycy Swiata to wszystko robia celowo .Kasia

07.01.2016, 11:46

Jak trzecia wojna ? A kiedy byly dwie poprzednie ? Chyba mamy nowe stulecie to tylko Pierwsza.

07.01.2016, 10:25

Jakie ja mam wizje jak się napiję, ale nic nie powiem, bo jak wytrzeżwieję, to nie pamiętam :-)

05.01.2016, 08:41

No i nic z tym nie zrobimy, bo ...., bo tak przepowiedział pan jasnowidz. Dokąd zmierzamy?

05.01.2016, 00:50

Wal się jełopie z zadupia .

04.01.2016, 21:28

Typowy pisowski slugus sprzedawczyk wcześniej jeździł z gangsterami z Pruszkowa do USA na walki bokserskie a teraz z nastepni gangsterzy w garniturach mu płacą

04.01.2016, 13:27

TO SIE DOWIEDZ

04.01.2016, 12:46

Nie wiem co to są śpiące asterolody, które pisze na ziemię i co nie spadają. W ogóle nie wiem o co Ci chodzi.

04.01.2016, 10:33

ten gościu mi przypomina Genka z Wejherowa
to samo piepszy głupoty
słyszałem też niby miała spać nie wiem jak to napisać
astreoloda czy jak to tam pisze
na ziemię i co nie spadła

04.01.2016, 09:19

U nas nie będzie wojny, bo jesteśmy mądrzejsi niż ustawa(ka) przewiduje. Chyba pierwszy raz przed szkodą, a nie po szkodzie.

04.01.2016, 09:07

To już się dzieje, III wojna światowa trwa a antychryst sprowadza najeźdźców do Europy!!!!W Kościele Katolickim antychryst dokonuje spustoszenia ( Sowa i Hartman słudzy złego w szeregach kościoła).Apeluję aby u każdego w sercu została Matka Boska !!!Bo i u nas niedługo mogą niszczyć kościoły i święte obrazy!!!!!

04.01.2016, 09:00

Muzułmanie zetną wam głowy wszystki... Taka jest moja przepowiednia... I ta cała hołota dąży juz od dawna do tego by Europa była ich. B będzie wojna na tle religijnym.

04.01.2016, 08:56

nie pasuje ci bo w PISie nie widzi zagrożenia a nadzieje???!!

04.01.2016, 00:27

Będą kolejne wróżby, zabobony, strzygi i pasjanse?

03.01.2016, 21:17

Po raz kolejny pan Krzysztof wróży i przepowiada przyszłość. Pytam się skąd ma tą wiedzę? Skoro skutecznie odnajduje ciała umarłych używając do tego jak mówi trzeciego oka to znaczy że swoją wiedzę bieże nie od Boga ale od jego przeciwnika - szatana który skutecznie go opętał i posługuje się nim żeby oszukiwać ludzi. Wiele o ile nie większość z jego przepowiedni nie sprawdziło się co dodatkowo świadczy o tym że to wróżbita i szarlatan, a nie Boży prorok. I jeszcze jedno, jeżeli ktoś sugeruje się jego wypocinami ten popełnia grzech bałwochwalstwa względem Boga - bo słuchanie i radzenie się wrozbitów jest obrzydliwością wobec Boga.

03.01.2016, 20:56

https://www.youtube.com/watch?v=WgV4P--iWJA

03.01.2016, 20:12

To taki lokalny wiedźmin, pełniący obowiązki Madzi. Do czasu... :)

03.01.2016, 18:55

Może i coś w tym temacie jest. Kilku oszołomów biega po mieście i głupoty rozpowiada na temat praworządnego wyboru Polaków. Trudno te zachowania nazwać normalnymi. Dziadek zawsze mi powiadał: miej baczność na zdrajców i konfidentów, bo w każdej społeczności to najgorszy "sort".

03.01.2016, 18:52

Pan Krzysztof ma racje ,to co mówi juzsie dzieje od paru lat I poteguje.a Kto do tego zamieszania dopuścił/a no niby nasz sojusznik USA.USA to żaden sojusznik To System rządzony przez największych bankierów,korporacje,wykorzystuja siły zbrojne USA do podbojów kuli ziemskiej w swoich interesach,UE,NATO to stwór Masonski,Iluminatów,Bankierów,To im potrzeba swobodnego przepływu Ukradzionego kapitału,to im są na przeszkodzie granice panstw narodowych.Mnie granice nie przeszkadzaja abym miał pieniadze na podróze..To właśnie ta finansjera światowa niszczy celowo Europe.Napływ szarańczy z Afryki ,azji to nie przypadek.Dazą do jednej władzy,jednej religi,jednego Pieniadza do rządów NWO.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3