Tego nie można "odzobaczyć". Niektóre pomysły na mieszkania, garaże czy większe konstrukcje są do prawdy... wspaniałe. Chyba jednak nie chcielibyśmy żyć w takich miejscach. Zobaczcie najlepsze pomysły przesyłane na fanpage "Zaufaj mi, jestem Architektem!" Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Hallo

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Autor (gość)

Za poniżanie i obrażanie wszystkich noszących imię Janusz, autor tego artykułu powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie!!! Kto dopuszcza takie głupoty do publikacji - Janusz ????

Jan (gość)

Zdjecie numer 35 nie jest wcale wymylem jakiegos "projektanta".Wypada sie dowiedziec dlaczego włąsnie sa w taki sposob te rury poprowadzone.Wprawdzie w dzisiejszych czasach juz sie takiego rozwiązania nie stosuje,ale jeszcze 30 lata temu tak.
Dla ułatwienia dodam,ze takie rozwiązania są zastosowane w kazdym z 7 wieżowców ( gwiazdy) w Katowicach i lokatorzy w zaleznosci od pionu i pietra mają to w pokoju lub łazience.

f (gość)

Prostacki humor. Buuu... Zdjęcia rodem z web 1.0, aż ciśnie się na usta "ale to już było". Nie rozumiem czemu znalazły się w tym wyszydzanym zestawieniu np. zdjęcia szafki z lidla na ścianie albo linie-koła wskazujące drogę rowerową przecież to jest kreatywność właśnie, żeby w tym nudnym jak p** kraju nie było tak szaro !

Janusz (gość)

Jakim prawem, autor tych ironicznych artykułów, ośmiesza wszystkich facetów o imieniu Janusz ? Może niech autor nie podpisuje się jako "autor" tylko poda swoje imię i też wszyscy się pośmiejemy, dopasujemy odpowiednie fotki itd.