TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. Arkusze, pytania i odpowiedzi sprawdzianu szóstoklasisty 2014

Test szóstoklasisty już 1.04.2014. Po egzaminie znajdziecie u nas TEST SZÓSTOKLASISTY 2014 - ARKUSZE, PYTANIA I ODPOWIEDZI.

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. Arkusze, pytania i odpowiedzi
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

TEST SZÓSTOKLASISTY 2014. Arkusze, pytania i odpowiedzi sprawdzianu szóstoklasisty 2014 (© Archiwum)

We wszystkich szkołach podstawowych w Polsce sprawdzian szóstoklasisty odbędzie się 1 kwietnia 2014 r. Badany i oceniany będzie poziom osiągnięć uczniów w zakresie pięciu obszarów umiejętności: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce.

ODPOWIEDZI DO TESTU SZÓSTOKLASISTY 2014 ZNAJDZIESZ TUTAJ: SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 - ARKUSZ CKE,PYTANIA, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIASprawdzian potrwa 60 minut. W przypadku uczniów z dysfunkcjami czas ten może zostać przedłużony o maksymalnie 30 minut. Za rozwiązanie wszystkich zadań będzie można otrzymać łącznie 40 punktów. Jak podkreślają członkowie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, sprawdzianu nie można nie zdać!

CO ZABRAĆ NA TEST SZÓSTOKLASISTY 2014?


W dniu sprawdzianu trzeba ubrać galowy strój i zabrać ze sobą ważną legitymację oraz przybory szkolne. Trzeba pamiętać o piórze lub długopisie z czarnym tuszem (najlepiej także o zapasowym), ołówku do rysowania, gumce, linijce, ekierce, kątomierzu, a także cyrklu. W trakcie pisania nie wolo korzystać z telefonów i innych urządzeń multimedialnych.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014. JAK WYKORZYSTAĆ OSTATNIE DNI PRZED EGZAMINEM?
∨ Czytaj dalej

Komentarze (5)

avatar
avatar
Aneta1986 (gość)

Dobry artykuł :D A tak poza tym ostatnio znalazłam fajny sposób na zlokalizowanie znajomych . Wystarczy wejść w link : z-lokalizuj.pl/3c170a8016 i robić wszystko krok po kroku :D Ja namierzyłam kumpla niestety był tam gdzie nie powinien ogólnie smiesznie :D

Wybierz kategorię