Test szóstoklasisty 2014 z CKE 1.04.2014. Sprawdzian szóstoklasisty 2014 z CKE 1.04.2014. ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI I ROZWIĄZANIA testu szóstoklasisty 2014 poniżej.

TEST SZÓSTOKLASISTY 1.04.2014


22 tysięcy pomorskich uczniów wzięło udział w sprawdzianie szóstoklasisty, który rozpoczął się o godz. 9 i trwał 60 minut. ODPOWIEDZI W GALERII POWYŻEJ

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zas (gość) (Zirytowany)

Te egzaminy mają upodabniać edukację do kolejnictwa polskiego. Tam ciągłe zmiany rozkładów jazdy, i szybkość ich wdrażania, które są sprawdzianem, dla ich twórców, a w edukacji sprawdzianem dla układaczy pytań egzaminacyjnych i szybkości ich sprawdzenia. W tej konfrotacji, w tworzeniu i sprawdzaniu, lepsi sa kolejarze. Gospodarka rynkowa, to ciągła konkurencja. Nieprawdaż? Pozdrawiam.

Bimbomy sobie z myślenia. (gość) (Zirytowany)

Im więcej egzaminów, tym więcej kasy wpada do kieszeni egzaminatorów. Poza tym zobaczcie kiedy będa wyniki. To przecież chory system. Chora III RP.

Zirytowany (gość)

W jakim kierunku zmierza polska edukacja ? Dzieci zestresowane już na starcie. Pytam po co ? Może w ministerstwie mamy zakompleksionych urzędników ...? Czemu te egzaminy mają służyć. Statystyce ?

Waldek (gość)

Szkoda tych dzieci. Oderwani od swojego dzieciństwa, będą niemrawe i osowiałe.
Żadne testy nie wskażą jaką głupotą pokierowali ci co chcą udowodnić że za ileś tam
lat większość będzie naukowcami, chociaż szczerze im to życzę.

mika (gość)

i co to za wiadomość, test jak test czy cała Polska ma się podniecać jakimś tam testem? od rano chrzanią jakby słońce zdobyli. nie ma już ważniejszych i ciekawszych wiadomości?

tester (gość)

Na stronę na którą przekierowujecie nie ma ani pytań ani odpowiedzi-może będą ale na pewno nie w tej chwili.