Testy trzecioklasisty 2014 z OPERONEM już 10 kwietnia 2014. Na naszej stronie po egzaminie znajdziecie TEST 3-KLASISTY 2014 - ARKUSZE OPERON, PYTANIA I ODPOWIEDZI. W ramach przygotowań rozwiążcie OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY Z OPERONEM 2013.

Testy Trzecioklasisty z Operonem 2014. Sprawdzian Kompetencji [ ODPOWIEDZI, ARKUSZE ]Testy trzecioklasisty 2014 z Operonem odbędą się 10.04.2014. Rozpoczną się o godz. 9. Najpierw uczniowie napiszą część z języka polskiego, następnie - z matematyki.

WAŻNE! TUTAJ ZNAJDZIESZ TESTY TRZECIOKLASISTY 2014 Z OPERONEM - ARKUSZ, PYTANIA, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIASPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY 2014 Z OPERONEM. CO TO JEST?


Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty kończy pierwszy etap edukacji, jest jego podsumowaniem. Dostarcza informacji o pracy szkoły, nauczycieli i uczniów. Jest źródłem wiedzy o tym, które umiejętności uczniowie już dobrze opanowali, a nad którymi warto jeszcze popracować. Uzyskane dane, porównane z wynikami sprawdzianu po szóstej klasie, pozwolą stwierdzić, czy potencjał ucznia został odpowiednio wykorzystany. Zatem wyniki sprawdzianu odnoszą się do wielu obszarów i mogą być wykorzystywane w różny sposób.

TESTY TRZECIOKLASISTY 2014 Z OPERONEM. ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z TESTU TRZECIOKLASISTY 2013 W GDAŃSKU


TESTY TRZECIOKLASISTY 2014 Z OPERONEM. Jak będzie wyglądał krok po kroku?


TESTY TRZECIOKLASISTY 2013. ARKUSZE, PYTANIA I ODPOWIEDZI OBUT 2013


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mama (gość)

Po co tym dzieciom niepotrzebny stres? Przecież i tak podlegają obowiązkowi szkolnemu i do szkoły muszą chodzić. I w dodatku jest to ta sama szkoła. Może by tak co miesiąc testy kompetencji dla ministrów i posłów???