Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  Clinica Cosmetologica

  Clinica Cosmetologica

  adres:
  80-210 Gdańsk, Marii Skłodowskiej-Curie 3
  kom:
  791-604-604
  e-mail:
  www:
  http://www.clinicacosmetologica.pl/gdansk
  Zobacz na mapie

  Clinica Cosmetologica to nowoczesna klinika medycyny estetycznej istniejąca na terenie Trójmiasta. Naszą działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu znakomitych specjalistów, rzetelnej wiedzy z zakresu dermatologii estetycznej, szacunku oraz holistycznym podejściu do pacjenta.

  Clinica Cosmetologica została założona w Gdańsku przez dr. Igora Michajłowskiego. W odpowiedzi na Państwa potrzeby otworzyliśmy również placówki w Sopocie oraz Gdyni. Stawiamy na jakość oferowanych przez nas usług i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów, dzięki czemu cieszymy się Państwa zaufaniem już od wielu lat.

  Wizytówką naszej kliniki jest wysoko wykwalifikowany personel oraz profesjonalny sprzęt najnowszej generacji. Czerpiemy z najnowszych osiągnięć, jakie oferuje nam nauka. Medycyna i kosmetologia estetyczna to dziedziny, które stanowią wspólną pasję naszych ekspertów. To wszystko pozwala nam, by nasze usługi spełniały najwyższe standardy.

  Zabiegi na ciało
  - rozstępy, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotka skóra, blizny po oparzeniach, blizny pooperacyjne.

  Zabiegi na twarz
  - blizny po trądzikowe, przebarwienia, zmarszczki, zaskórniki, wągry i prosaki, trądzik różowaty, rozszerzone naczynka, rumień, cienie i worki pod oczami, wiotka skóra, piegi, zabieg oczyszczania twarzy.

  Zabiegi laserowe na rozszerzone naczynka oraz rumień

  - Laser Harmony: zabiegi laserowe tym sprzętem szybko i bezpiecznie rozwiązują problem rozszerzonych naczynek, zamykając je. Laser ten doskonale sprawdza się również w walce z rumieniem.

  - Głowica Hot-Cold: obkurcza naczynka dzięki miejscowemu emitowaniu ciepła i zimna na przemian.

  Trwała depilacja laserem diodowym Vectus
  - Technologia Skintel: inteligentny czytnik poziomu melaniny (barwnika) w naszej skórze. Pozwala na automatyczne dostosowanie mocy wiązki lasera do depilowanego obszaru i tym samym zapobiega oparzeniom.

  - Technologia fototermolizy selektywnej: laser do depilacji wyposażony jest w funkcję wnikania w głąb skóry. Dociera aż do aktywnej melaniny i precyzyjnie trafia w mieszek włosowy.

  Porady dermatologiczne i zabiegi z zakresu trychologii

  W naszej placówce zasięgną Państwo porady lekarza, specjalisty Trychologa, który zajmuje się leczeniem łysienia i problemów skóry głowy. Oferujemy zabiegi diagnostyczne oraz hamujące wypadanie włosów. Dzięki zabiegom takim jak Dermapen/Mezopen oraz mezoterapia można skutecznie poprawić strukturę włosa, zahamować wypadanie oraz pobudzić wzrost nowych
  cebulek.

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane