18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Metamorfoza panny młodej - Emilia Kurkis

KG
Emilia Kurkis
Emilia Kurkis Archiwum prywatne
Udostępnij:
Emilia Kurkis ma 24 lata. Ślub bierze 28 lipca 2012 roku. Miszka w Gdańsku.

Ja i mój Narzeczony bierzemy ślub 28 lipca tego roku. Ta data nie jest dla nas przypadkiem, ten dzień jest bowiem rocznicą naszego pierwszego spotkania. Poznaliśmy się prawie 5 lat temu, na koncercie w Stoczni Gdańskiej. Od tamtego czasu przeżyliśmy razem wiele wspaniałych chwil.
Obecnie, przygotowujemy się do naszego najpiękniejszego dnia. Najpierw sala, potem DJ, fotograf, kamerzysta i najważniejsze pozałatwiane. Zostaje jeszcze wybrać sukienkę, kupić garnitur, zamówić zaproszenia i wiele, wiele innych, dużo by wymieniać... To wszystko pochłania mnóstwo naszego czasu, a jeszcze trzeba zabdać o siebie!
Od dawna marzyłam o tym żeby zmienić coś w swoim wyglądzie. I myślę, że właśnie nadszedł ten czas! Wiosna i zbliżająca się data ślubu jest dobrą motywacją, by skupić się na swoim wyglądzie, a co za tym idzie również poprawie samopoczucia.
Myślę, że nie tylko ja marzę o tym aby w tym dniu zabłysnąć urodą. Tym czasem jako przyszła panna młoda jestem jeszcze "daleko w polu" z przygotowaniem siebie do tego dnia. Byłabym najszczęśliwsza na świecie, gdy mogłabym trafić do profesjonalistów, którzy zadbaliby o mój piękny wygląd w tym najważniejszym dniu w życiu!

Dagmara Kaźmierska o zabiegach medycyny estetycznej

Wideo

Dodaj ogłoszenie