Praca dla specjalisty ds. sprzedaży

Artykuł sponsorowany
Nova Trading S.A. poszukuje ambitnej, komunikatywnej i energicznej osoby do pracy w dziale sprzedaży w Gdańsku na stanowisko specjalista ds. sprzedaży.

Oferujemy ciekawą pracę w pełnym etacie z możliwością rozwoju zawodowego, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę klientów, przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z obsługą klienta, negocjowanie i koordynację realizacji kontraktów, monitorowanie i analizę danych rynkowych dotyczących produktów, klientów i działań konkurencji, poszukiwanie nowych odbiorców, promocję i dystrybucję produktów, sporządzanie ofert i pomoc w realizacji zamówień klientów, obsługę gości oddziału.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego,
- doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z aktywnym pozyskiwaniem i obsługą klientów,
- doświadczenie w rozmowach i wizytach handlowych u klientów,
- umiejętności nawiązywania kontaktów i utrzymania dobrych relacji,
- doskonałej organizacji pracy oraz chęci współpracy w zespole,
- zaangażowania i entuzjazmu przy wykonywaniu swoich obowiązków,
- wysokiej kultury osobistej,
- prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych kilka razy w miesiącu,
- znajomości pakietu Microsoft Office,
- dodatkowym atutem będzie znajomość branży stali nierdzewnej i aluminium.

Dołącz do firmy z przyszłością.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz referencje na adres e-mail [email protected].

Odpowiemy na wybrane oferty.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!