Prokom Trefl Sopot zwyciężył w Mediolanie

[email protected]
Koszykarze wygrali z Armani Jeans 91:70 w trzecim meczu Euroligi (grupa B). Sopocianie są na dobrej drodze do awansu do Top 16 Euroligi. W meczu zagrał, nie będący w pełni sił, Adam Wójcik.

Prokom po mocnym początku, znacznie słabiej spisywał się w drugiej kwarcie. Przewaga polskiej drużyny topniała w oczach. Mimo to Sopocianie zdołali utrzymać trzypunktową przewagę do przerwy.

W 9. minucie Mistrzowie Polski prowadzili nawet 30:12.

Trzecia kwarta była zacięta, ale mocny finisz - zwycięstwo Prokomu w ostatniej kwarcie 25:7 - pozwolił pokonać Mediolańczyków.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?