We wtorek 30 czerwca zabytkowy autobus pojedzie z Gdańska przez Gdynię, Kosakowo i Puck do Jastrzębiej Góry i Władysławowa (po trasie nowej sezonowej linii 890), w środę 1 lipca do Krynicy Morskiej i Piasków (po trasie linii 870), w czwartek do Wdzydz Kiszewskich (po trasie linii 860), a w piątek do Szymbarku (linia 852 na nowej trasie). Przejazdy są biletowane wg podstawowego cennika. Szczegółowy harmonogram (godziny kursowania) opisane zostały w wydarzeniu na facebooku pod adresem szczegółowy harmonogram
Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?