Zaprzęg Świętego Mikołaja wyruszył w drogę. To akcja, która daje radość

Akcja specjalna Zaprzęg św. Mikołaja
Zimowe szaleństwa i wymarzone prezenty czekają na podopiecznych gdańskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Dutkiewicza. To możliwe dzięki Polska Press Grupie i naszymi hojnym Partnerom- Darczyńcom, którzy - dołączając do Zaprzęgu Świętego Mikołaja - spełniają ich marzenia.

Grudzień to szczególny miesiąc z wielu względów. To właśnie na koniec roku najczęściej robimy podsumowania i planujemy nasze przyszłe działania. W powietrzu czuć już zapach świąt, w radiu lecą świąteczne piosenki, a sklepy prześcigają się w świątecznych dekoracjach. Grudzień to też czas, kiedy myślimy częściej o innych, obdarowując najbliższych mniejszymi i większymi prezentami, które każdemu przynoszą wielką radość.

W tym wyjątkowym czasie, wspólnie z Państwem, obdarujemy prezentami podopiecznych gdańskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Dutkiewicza, które otacza pomocą nieuleczalnie chorych pacjentów z całego województwa pomorskiego. Dlatego właśnie teraz w daleką podróż po dziecięce uśmiechy wyruszył Zaprzęg Świętego Mikołaja. Lecz kim byłby Mikołaj bez swoich pomocników? Pomocnikami zostało wiele firm, których logotypy znalazły się na saneczkach w naszym zaprzęgu.

Zima pełna radości

To właśnie dzięki Państwa wsparciu na wielu dziecięcych buziach zagości prawdziwy uśmiech. Wymarzone lalki, szybkie samochody, pasjonujące książki czy klasyczne klocki - listy prezentów zawsze są długie, a tym razem mogą stać się też osiągalne. Podobnie jak ferie w górach, czy wyjazd na narty. Działając wspólnie i dokładając kolejne saneczki do naszego zaprzęgu, wywołaliśmy jeszcze więcej dziecięcej radości! Przekazane środki posłużą nie tylko na zakup prezentów dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. ks. Dutkiewicza, ale też na pokrycie bieżących wydatków, na zakup niezbędnych leków, sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej dla lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów.

Partnerem Głównym naszej akcji jest Enea, jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce, współodpowiedzialny za bezpieczeństwo energetyczne kraju. Dostarcza energię do ponad 2,7 mln klientów w północno-zachodniej części kraju. Firma jest wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Grupa Enea zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję i dystrybucję energii elektrycznej, aż po sprzedaż i obsługę klienta.

Więcej informacji oraz szczegółowa ofertę przedstawi Państwu Wojciech Żaboklicki ([email protected]). Zachęcamy do kontaktu pod numerem: 797 001 052. Wspólnie możemy więcej!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Zaprzęg Świętego Mikołaja wyruszył w drogę. To akcja, która daje radość - Dziennik Bałtycki

Wróć na pomorskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto