Drutex-Bytovia - Błonie Barwice 5:0 (2:0)

[email protected]
Bytowscy kibice po raz pierwszy w tym roku mogli zobaczyć na własnym stadionie, jak grają piłkarze Drutex-Bytovii Bytów. Przeciwnikiem był zespół Błonie Barwice z IV ligi zachodniopomorskiej.

Bytowscy kibice po raz pierwszy w tym roku mogli zobaczyć na własnym stadionie, jak grają piłkarze Drutex-Bytovii Bytów. Przeciwnikiem był zespół Błonie Barwice z IV ligi zachodniopomorskiej. Na śliskiej, ośnieżonej murawie lepiej radzili sobie gospodarze. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego, po faulu na Łukaszu Kłosie. Skutecznym egzekutorem był Mariusz Kalamaszek. Przed przerwą do bramki gości trafił jeszcze Karol Szymlek. W tej części gospodarze jeszcze dwukrotnie mogli zdobyć bramkę, ale na przeszkodzie stawała poprzeczka.
Po przerwie bytowski zespół został znacznie odmłodzony. Młode wilczki grały bardzo ambitnie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Rafał Saldatke, który zdobył dwie bramki. Ostatniego gola strzelił Krystian Semeniuk. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Bytovii.

W statystyce
Bramki: 1:0 M. Kalamaszek (21 - karny), 2:0 K. Szymlek (42), 3:0 R. Soldatke (67), 4:0 R. Soldatke (68), 5:0 K. Semeniuk (85).
Drutex-Bytovia: D. Misiura - R. Wolski (46 M. Semeniuk), R. Mądzelewski (46 R. Sandak), T. Mach (46 Ł. Kłączyński), M. Maciejewski (59 K. Paraficz), G. Misiura (46 D. Litwiński), A. Kobiella (46 K. Bryndal), M. Kalamaszek (46 P. Łapigrowski), Ł. Kłos (58 M. Śmigiel), K. Szymlek (46 R. Cech), P. Spryszyński (46 R. Soldatke).