Redakcja naszemiasto.pl na Pomorzu. Skontaktuj się z nami!

Redakcja
Udostępnij:
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Pomorza. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na całym Pomorzu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: internet@dziennikbaltycki.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Pomorze

Artur Kiełbasiński - Redaktor Naczelny
tel. 58 30 03 300
artur.kielbasinski@polskapress.pl

Gdańsk
ul. Połęże 3, 80-720 Gdańsk

Dodaj firmę
Logo firmy Gdańsk NaszeMiasto.pl

Nie tylko dla gdańszczan, ale przede wszystkim o Gdańsku

Gdańsk, Połęże 3
Autopromocja

Piotr Niemkiewicz - koordynator pomorskie.naszemiasto.pl
tel. 797 004 412
piotr.niemkiewicz@polskapress.pl

Gdynia

  • ul. Świętojańska 139

  • Szymon Szadurski

  • tel. 698 635 667

  • szymon.szadurski@polskapress.pl

  • Łukasz Kamasz

  • lukasz.kamasz@polskapress.pl

  • Mirosław Błaszkowski - reklama

  • miroslaw.blaszkowski@polskapress.pl

  • tel. 698 635 607

  • Iwona Łukasik - reklama

  • iwona.lukasik@polskapress.pl

  • tel. 502 499 061

Puck

  • Plac Obrońców Wybrzeża 11
  • Piotr Niemkiewicz
  • tel. 797 004 412
  • piotr.niemkiewicz@polskapress.pl
  • Magdalena Gębka-Scuffins

  • tel. 797 001 065

  • magdalena.gebka@polskapress.pl

  • Marzena Niemkiewicz - reklama

  • tel. 606 938 335

  • marzena.niemkiewicz@polskapress.pl

Malbork

  • ul. Kościuszki 5A

  • Radosław Konczyński

  • tel. 797 001 062

  • radoslaw.konczynski@polskapress.pl

  • Anna Szade

  • tel. 502 499 025

  • anna.szade@polskapress.pl

  • Aleksandra Lepiesza - reklama

  • tel. 502 322 986

  • aleksandra.lepiesza@polskapress.pl

Kwidzyn

  • ul. Piłsudskiego 22/4

  • Mirosław Wiśniewski

  • tel. 502 499 607

  • miroslaw.wisniewski@polskapress.pl

  • Karolina Staniszewska

  • tel. 512 217 452

  • karolina.staniszewska@polskapress.pl

  • Aleksandra Lepiesza - reklama

  • tel. 502 322 986

  • aleksandra.lepiesza@polskapress.pl

Sztum

  • Witold Chrzanowski
  • tel. 574 527 432
  • witold.chrzanowski@polskapress.pl
  • Aleksandra Lepiesza - reklama
  • tel. 502 322 986
  • aleksandra.lepiesza@polskapress.pl

Kartuzy

  • ul. Jeziorna 2
    Lucyna Puzdrowska
  • tel. 502 499 034
  • lucyna.puzdrowska@polskapress.pl
  • Maciej Krajewski
  • tel. 797 001 058
  • maciej.krajewski@polskapress.pl

Pruszcz Gdański

  • Anna Gawrońska
  • tel. 502 499 098
  • anna.gawronska@polskapress.pl

Lębork

  • Staromiejska 20
    Robert Gębuś

  • tel. 502 499 211

  • robert.gebus@polskapress.pl

  • Marcin Kapela

  • tel. 668 284 427

  • marcin.kapela@polskapress.pl

  • Marzena Niemkiewicz - reklama

  • tel. 606 938 335

  • marzena.niemkiewicz@polskapress.pl

Tczew

  • ul. Obrońców Westerplatte 28
    Jakub Staniszewski
  • tel. 502 499 073
  • jakub.staniszewski@polskapress.pl

Jolanta Dubois-Lis - reklama* tel. 502 322 963

  • jolanta.dubois@polskapress.pl

Starogard Gdański

  • ul. Gimnazjalna 1
    Kinga Furtak
  • tel. 502 499 096
  • kinga.furtak@polskapress.pl

Jolanta Dubois-Lis - reklama

  • tel. 502 322 963
  • jolanta.dubois@polskapress.pl

Kościerzyna

  • ul. Szopińskiego 2
    Joanna Surażyńska-Bączkowska
  • tel. 797 001 059
  • joanna.surazynska@polskapress.pl
  • Edyta Łosińska-Okoniewska

  • tel. 797 001 069

  • edyta.losinska@polskapress.pl

  • Michał Kabziński - reklama

  • tel. 698 635 702

  • michal.kabzinski@polskapress.pl

Nowy Dwór Gdański

  • ul. Warszawska 15/6
    Jadwiga Bilicka
  • tel. 502 499 065
  • jadwiga.bilicka@polskapress.pl

Elbląg/Olsztyn

  • Witold Chrzanowski

  • tel. 574 527 432

  • witold.chrzanowski@polskapress.pl

  • Aleksandra Lepiesza - reklama

  • tel. 502 322 986

  • aleksandra.lepiesza@polskapress.pl

Wejherowo/Rumia

  • ul. 12 Marca 216/3
    Tomasz Smuga

  • tel. 514 800 975

  • tomasz.smuga@polskapress.pl

  • Artur Baran

  • tel. 502 499 043

  • artur.baran@polskapress.pl

  • Marzena Niemkiewicz - reklama
  • tel. 606 938 335
  • marzena.niemkiewicz@polskapress.pl

Bytów

  • ul. Dworcowa 29

  • Maria Sowisło

  • tel. 502 499 018

  • maria.sowislo@polskapress.pl

  • Michał Kabziński – Reklama

  • Tel. 698 635 702

  • michał.kabzinski@polskapress.pl

Człuchów

  • ul. Żółkiewskiego 8
  • Małgorzata Wojciechowska
  • tel. 797 001 055
  • malgorzata.wojciechowska2@polskapress.pl
  • Michał Kabziński – Reklama
  • Tel. 698 635 702
  • michał.kabzinski@polskapress.pl

Sławno

  • ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1
  • Tomasz Turczyn
  • tel. 797 001 067
  • tomasz.turczyn@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

Joanna Gwiazda-Kozłowska
Dyrektor Biura Reklamy

  • 502499055
  • joanna.gwiazda@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Medycy na wojnie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie